návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

Misha útočí s rapovým songem, kterým chce trumfnout Ektora i Rytmuse! V šíleném klipu rozhazuje miliony a utrácí za sexy kočky!

Je z Mishy nový král české hip-hopové scény?
Vydáno: 04.05.2017
Misha zase útočí.

Už je to “konečně“ tady. Malý provokatér Misha je zpátky a z jeho nového songu nejspíš jen tak neusnete. Slavný youtuber totiž vydal hejtry napjatě očekávaný song Už jsem tady zas! A je to ještě větší šílenost, než jsme čekali.

Misha jako drsný rapper.

GALERIE: Šok! Misha se změnil v drsného rappera, který rozhazuje peníze a žije v luxusu! Jak se vám "český Eminem" líbí ?

Zapomeňte na Mishovy jednoduché rýmy a podlézavou melodii, desetiletý youtuber se ve svém klipu mění ve drsného rappera, který nadává všem hejtrům a zejména youtuberům. Zpívá, že mu internetová konkurence nadává za jeho úmyslně příšerné songy, přitom sami točí úplný odpad, jenž berou naprosto vážně. On si to ale na rozdíl od nich alespoň uvědomuje. A ve svých nadávkách si opravdu nebere servítky.

I když budete mít co dělat, abyste Mishovu rapování vůbec rozuměli a doposlouchali ho do konce, po režijní a řemeslné stránce se jedná bezpochyby o jeho nejlepší video. Misha tak ve videoklipu ve velkém rozhazuje peníze, tancuje s černošskými bodyguardy, užívá si v klubu plném prostitutek či pije alkohol s bratrem Metadonem a slavným youtuberem MenTem. Misha zkrátka zase jednou překonal sám sebe a natočil možná tu největší šílenost a internetovou “rakovinu“, jakou jste kdy viděli. Hejtři z ní pak jistě budou mít noční můry. A něco nám říká, že přesně o tohle Mishovi šlo.

 

Misha a prostitutky.

GALERIE: Misha chodí za prostitutkami! A považuje se za nového Justina Biebera. Jeho hejtři totálně zuří...

Misha v první reklamě

Misha chce dobýt Hollywood! Zahrál si v neuvěřitelné reklamě na...

Článek je zařazen v: rapper, Misha, Metadon, šílený song, MenT, nový klip
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama