Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

Opilý Freescoot útočí na hejtry a sprostě rapuje o Fattym! Je to ještě horší než jeho šílený song?!

Co si myslí o slavném streamerovi? A opravdu považuje svou píseň za dobrou?
Vydáno: 18.04.2017
Co si myslí o svém šíleném songu?

Mladík Freescoot je momentálně asi nejvíce nenáviděným youtuberem na české scéně. Z jeho šíleného rapového songu 10. 4. 98 se sice stal svým způsobem virální hit, ale jenom proto, že se mu všichni smějí a mají co dělat, aby jeho bizarní “odříkávání básničky“ vůbec doposlouchali. Freescoot se teď navíc rozhodl na kritiku a posměšná videa internetových kolegů reagovat. A vy opět nebudete vědět, zda tohle myslí vážně.

Bude z Freescoota další Eminem? Spíš ne...

VIDEO: Youtuber Freescoot vyrukoval s novým songem! Je to peklo! Styděl by se za ni i Misha!

Youtuber se totiž rozhodl natočit svou reakci v opilém stavu a podle toho video také vypadá. Freescoot uznává, že píseň je opravdu strašná, a dokonce i vtipně pochvaluje reakce některých youtuberů. Zároveň se ale chlubí tím, že jeho video patří mezi aktuální špičku v trendech na YouTube a mnoha svým kritikům ve videu sprostě nadává!

Nejvíce se pak navezl do známého provokatéra Fattyho. O tom prohlásil, že je falešný, od svých internetových počátků se dost změnil a dojde také na rýpnutí do jeho rapové kariéry. Freescoot jde pak bohužel tak daleko, že si neodpustí další pokus o rádoby rapování a v Diss Track Songu se snaží Fattyho co nejvíce setřít. Jenže jeho rapperský pokus je tu kvůli opilosti snad ještě směšnější než v případě songu 10. 4. 98 a vy při něm budete pouze valit oči. Freescoot si tak svou reakcí pověst příliš nevylepšil a je internetu čím dál více pro smích.

Vážně mu tohle máme věřit?

VIDEO: Trapný prank MikeJePan! V převleku policisty drsně unesl youtubera Freescoota! Vážně mu to máme věřit?

Fatty si dělá IQ test

Je Fatty hlupák?! Youtuber si před všemi veřejně udělal IQ test! Hádejte, jaký byl výsledek

Článek je zařazen v: útok, reakce, FattyPillow, youtuber, Freescoot, šílený song
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama