návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

Šok! Trapný prank známých youtuberů skončil infarktem a poté smrtí! Proč to proboha udělali?

Jak něco takového mohli vůbec udělat?
Vydáno: 06.03.2017
Tohle myslí vážně?

Youtuberská partička Pimps je známá svými šílenými pranky a proslavila se videem, v němž chtěla s prostitutkou hrát Dostihy a sázky. Jenže se svým nejnovějším kouskem a lacinou snahou o co největší počet zhlédnutí už to malinko přehnali. S kamarádem Davidem se totiž rozhodli v koňské masce lekat nic netušící lidi na ulici. Jeden muž ale dostal na místě kvůli slabému srdci infarkt. Vyděšení youtubeři spěchali do nemocnice. Tam ale poté muž zemřel!

Prank s prostitutkou se brutálně nepovedl

VIDEO: Šok! Youtubeři si chtěli vystřelit z prostitutky. Její pasák je ale brutálně zmlátil baseballovou pálkou! Co se jim stalo?

Jenže jak se později ukázalo, žádná tragédie se naštěstí nestala. Šlo totiž o součást pranku mladých youtuberů, kteří se rozhodli “vtipně“ nachytat právě svého parťáka Davida. Muži se tak ve skutečnosti nic nestalo, jednalo se totiž o otce jednoho z youtuberů. Jejich kamarád ale jejich vtípek zprvu vůbec neocenil. A my se mu vůbec nedivíme. Dělat si totiž legraci z infarktu a smrti je totiž už vážně trochu moc. Nebo vám snad přijde jejich prank ještě vtipný?

Článek

Článek je zařazen v: smrt, infarkt, prank, youtubeři, Pimps
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama