Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

Tohle už přehnal! Vláďa posprejoval Datlovi auto! Rozzuřený youtuber ho napadl a zničil mu…

Přijde vám tohle ještě vtipné?
Vydáno: 11.03.2017
Tohle Datel trochu nevydýchal.

Současná youtuberská scéna žije už několika měsíci tzv. prankovými válkami. Jednu z nich už nějakou dobu vede vtipálek Vláďa s kamarádem Datlem. Jenže se svým nejnovějším kouskem to už Vláďa krapet přehnal. Rozhodl se totiž youtoberovi už podruhé omotat jeho milované auto igelitem a navrch ho ještě posprejovat sprostými nápisy. Jeho oběť ale vtípek nevzala vůbec dobře.

Co si hoši udělali?

VIDEO: Youtuberská válka?! Vláďa naštval Datla a málem mu zničil auto! Proč to udělal?

Datel, který se přitom snaží při svých rádoby vtipných prancích působit jako největší vtipálek, totiž nevydýchal ani Vláďovo drsné probuzení. Kamarád na něj totiž hodil pěnu na holení. To ovšem Datel neskousl a ve vzteku nepochopitelně rozbil Vláďovi televizi! Když poté uviděl posprejované auto, rozzuřeně honil Vláďu po ulici a chtěl si s ním vyřídit účty.

Z napadení však nakonec bylo jen pár strkanců a poté naštvaný Datel raději odjel. Přijdou vám ale tyto youtuberské vtípky ještě normální, nebo si Vláďa podobnou reakci zasloužil?

Článek

Tohle už známý youtuber opravdu přehnal.

VIDEO: Nejtrapnější prank roku?! Youtuber Datel se chtěl pomstít Vláďovi a unesl mu psa. Fanoušci mu za to nadávají

Článek je zařazen v: napadení, vláda, prank, Datel, posprejované auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama