návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

VIDEO: Fatty konečně začíná hubnout! Proč se rozhodl změnit svou image? Může za to rozchod se Sárou?

Fattyho dojemné video, které dojímá český internet!
Vydáno: 15.06.2017
Fattyho cesta začíná.

FattyPillow konečně začíná plnit své sliby! Slavný streamer už dlouho své fanoušky připravoval na projekt, v němž se bude snažit něco udělat se svými nadbytečnými kily a začne razantně hubnout. Dlouhé měsíce to ovšem byly jen plané řeči, které youtuber kvůli své lenosti odkládal. Sliby se ale nyní začínají stávat skutečností a on rozjíždí svůj revoluční projekt Fattyho cesta, který by měl razantně změnit jeho život!

Rozešli se v přímém přenosu!

VIDEO: Konec slavného youtuberského páru! Fatty se rozešel se Sárou Holanovou! Dal jí kopačky během streamu

Fatty tak nyní startuje s cvičením a rapidním hubnutím. V dojemném videu fanouškům vysvětluje, proč se k této proměně rozhodl.  Znovu tedy říká, že za své obří tělo se opravdu nestydí, dělá to zejména kvůli svému zdraví a psychickým problémům, které jsou v jeho 24 letech čím dál horší. Kromě boje se zdravotními problémy chce však samozřejmě dát také další motivaci svým fanouškům, což ostatně dělal vždycky. Doufá potom, že i přes řadu nástrah svou nadváhu a lenost konečně porazí a podaří se mu radikálně zhubnout.

Ke svému výjimečnému projektu pak přistoupil pouze několik dnů poté, co se brutálně rozešel se svou přítelkyní Sárou Holanovou. Ostatně, ve videu o ní ještě mluví jako o své báječné holce. Že by se rozhodl na tuto hubnoucí cestu přistoupit nyní proto, aby ho tolik nebolel rozchod se svou láskou? Nebo se zkrátka jedná jen o shodu okolností? To ví asi jenom sám Fatty. Tak doufejme, že jeho energie a elán změnit svůj život ho jen tak nepřejdou a on se brzy nevrátí do svého lenošivého pohodlí.

 

 

Fatty se svlékl.

VIDEO: Skandál! Fatty běhal nahý po Václavském náměstí! Proč to udělal?

Stal se Fatty terčem útoku?

Šok! Fattymu přišla domů bomba! Na místě zasahovala policie i pyrotechnici! Co se stalo?

Článek je zařazen v: hubnutí, rozchod, FattyPillow, Fattyho holka, Sára Holanová
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama