návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

VIDEO: Gabrielle Hecl drsně zaútočila na TVTwixx! Vážně riskují zdraví malých dětí? Stydí se kvůli nim, že je youtuberkou?!

Čím ji současná internetová scéna tolik štve?
Vydáno: 11.01.2017
Co Gabi tolik naštvalo?

Gabrielle Hecl patří mezi naše známé youtuberky, ovšem k dění na tuzemské internetové scéně se příliš nevyjadřuje. Nyní ovšem musela udělat výjimku. Pomocí Instagram stories tak zveřejnila řadu videí, v nichž vyjadřuje svojí naštvanost ze současné youtuberské scény.

Článek

Gabi je naštvaná, jakým směrem se videa youtuberů udávají, a že jsou pouze plné špinavých konfliktů či reakcí. Nejvíce se pak obula do youtuberské kontroverzní partičky TVTwixx, konkrétné do Dannyho. Youtuberka nechápe, jak tento kanál plný urážek, potyček s policií a nebezpečných experimentů může vůbec existovat. Danny by si měl podle ní uvědomit, že jeho videa sledují malé děti, pro které je velmi špatným, ale dokonce i nebezpečným příkladem! Naráží tak například na jejich nedávný kousek, v němž youtubeři vytvořili vlastní bombu. Co když je někdo bude chtít napodobit a pokus dopadne tragicky?

Gabi je z této módy opravdu naštvaná. Zmínila pak také, že se kvůli nim dokonce stydí za to, že patří do této komunity! Bojí se prý dokonce vyjít ven, kde by ji někdo poznal jako youtuberku. I přesto, že spousta z nich dělá výbornou tvorbu, lidé je budou podle ní vždy posuzovat právě podle hvězdiček typu TVTwixx a odsuzovat je. Nabádá proto Dannyho, aby ve svých videích neučil děti chovat se sprostě, nadávat ostatním či ničit majetek a přišel konečně se smysluplnější tvorbou. Něco nám ale říká, že toho se jen tak nedočká.

Na některé z jejích naštvaných videí se můžete podívat zde, tady, zde, tady a nakonec ještě zde.

 

Bude ze slavné youtuberky úspěšná zpěvačka?

VIDEO: Bude z youtuberky Gabrielle Hecl slavná zpěvačka? Poslechněte si její povedený cover světového hitu!

TVTwixx zase řádí.

VIDEO: Skandál! Youtubeři TVTwixx a Ikaro odpálili nebezpečnou bombu! Jak dopadl zásah policie?

Článek je zařazen v: útok, youtubeři, TVTwixx, Gabrielle Hecl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama