návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

VIDEO: MikeJePan naštval hejtry! Je prý arogantní imbecil, který dobyl YouTube! Opravdu se dočká vlastního filmu?

Vážně se internetový provokatér dostane i do kin?
Vydáno: 30.12.2016
Mike se pustil ze řetězu.

Youtuber MikeJePan se stal jedním z nejkontroverznějších letošních objevů internetové scény, který má díky svým potyčkám s městskou policií a arogantnímu chování stejně množství fanoušků i odpůrců. A právě ty se zase rozhodl pořádně naštvat svým novoročním videem, v němž shrnul všechny své úspěchy uplynulého roku. A jedná se vlastně jen o sobecké vychloubání, jímž chce zase všechny jen pořádně naštvat.

Jak se vám líbí jeho vánoční song?

VIDEO: Šílenější než Mishův song? MikeJePan nazpíval vánoční megahit, který si prý budeme zpívat místo koled. Líbí se vám?

Mike sice přiznává, že je arogantní imbecil s pouhým základním vzděláním, i přesto prý ovšem dokázal víc, než všichni jeho kritici dohromady. Ve videu se tak vychloubá například desítkami miliony zhlédnutí jeho videí, úspěšnou reklamou na firmu Pojištění na pokuty, vánočním hitem Pohoda i prodaným oblečením. Do hejtrů se nebojí drsně navážet a tvrdit, že za svou popularitu vděčí také jim. Svým vychvalováním a arogantností je ovšem chvílemi spíše k smíchu.

Na závěr pak navíc šokuje prohlášením, že příští rok se o něm začíná natáčet dokument, který se v roce 2018 dokonce dostane do kin! Až čas ukáže, zda se jedná o další jeho provokaci nebo youtubera opravdu uvidíme i na plátně. Svým jednáním nás ale jistě bude provokovat i příští rok.

 

Proč si youtubeři vjeli do vlasů?

VIDEO: Drsná válka youtuberů! MikeJePan sprostě napadl Martina Rotu. Ten ho označil za k*eténa! Co se stalo?

Tohle je pět nejotravnějších youtuberů

GALERIE: Misha, MikeJePan a spol. Tohle je 5 nejotravnějších youtuberů současnosti!

Článek je zařazen v: film, dokument, MikeJePan, kontroverze, provokuje hejtry, novoroční video
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama