Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

VIDEO: PeeetaaaTV odhaluje zákulisí dětských táborů s youtubery! Jak se zde podle něj chová Datel či TVTwixx?

Jsou letní tábory s youtubery pro děti opravdu splněným snem, nebo je čeká spíše velké zklamání? Známý internetový provokatér si o tom myslí své.
Vydáno: 13.07.2017
Co si myslí o táborech s youtubery?

Na české youtuberské scéně se v posledních dnech neřeší nic jiného, než Datlovo napadení mladšího chlapce na jednom z letních dětských táborů pro youtubery. A právě tyto tábory, které děti a jejich rodiče v posledních letech čím dál více vyhledávají, se díky tomuto incidentu dostaly do hledáčku známého tvůrce reakčních videí z kanálu PeeetaaaTV, který na podobných táborech nenechal nit suchou.

Naznačuje totiž, že podobné youtuberské kempy jsou pro něj jeden velký podvod. Nejen totiž, že stojí mnohdy téměř dvakrát více, než běžné tábory, ale navíc se zde se děti svými youtuberskými idoly potkají velmi minimálně. Jsou tam prý menší youtubeři, kteří se svými příznivci stráví na táboře celý týden. Velká jména jako např. Datel či partička TVTwixx se tu prý objevují většinou jen na jeden den a se svými malými fandy stráví sotva pár hodin. Podle Peeety se navíc mnohdy chovají velmi problémově a některé fanoušky nejspíš z jejich jednání čeká kruté vystřízlivění.

Útok na tábory si ovšem nenechal Datel líbit a už youtuberovu kritiku reagoval. Podle něj si může Peeetaaa za zkažený zážitek z táborů v podstatě sám kvůli svému přístupu. Youtubeři se prý podle něj fanouškům věnují celý den a on sám často i mimo program. Tomu se ovšem Peeetaaa vysmál a nazval Datla kvůli jeho argumentům za lháře. Co si myslíte vy? Taky považujete jako on podobné tábory za levárnu, které se někteří youtubeři (např. FattyPillow či MenT) nechtějí raději zúčastnit, nebo s nimi máte naopak dobré zkušenosti?

 

 

Vážně napadl malého kluka?

VIDEO: Datel konečně promluvil o napadení! Vážně drsně zaútočil na dítě? Popere se s Pstruhem v youtuberské bitce?

Datel napadl mladého kluka!

VIDEO: Skandál! Youtuber Datel brutálně napadl mladého puberťáka! Proč to udělal?

Článek je zařazen v: Datel, youtubeři, TVTwixx, PeeetaaaTV, youtuberský tábor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama