návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

VIDEO: Youtuber Vadak brutálně setřel Psychopata Bejra! A hodlá snad ukončit svou kariéru?

Co si internetová hvězda myslí o současné youtuberské scéně?
Vydáno: 15.02.2017
Chce snad Vadak skončit s YouTubem?

Vaďák aka Vadim Tkačenko pořád patří mezi nejoblíbější tuzemské youtubery, jenž se snaží často přicházet s poněkud kvalitnější tvorbou, než jsme u našich internetových hvězdiček zvyklí. Ve svém nejnovějším videu se pak rozhodl odpovědět na dotazy fanoušků a vyjádřit se mimo jiné k současnému stavu youtuberské scény.

O té si bohužel nemyslí vůbec nic dobrého. Youtuberská tvorba totiž podle něj spadla na úplné dno. Sám je z ní dokonce tak zhnusený, že by se na YouTube mnohdy nejraději vykašlal. Přiznává pak, že už začíná být s tvorby videí značně unavený a docházejí mu nápady. Rozhodl se proto výrazně změnit svůj styl a bude více natáčet to, co ho baví. Nechce se už za každou cenou podřizovat fanouškům.

Vyjádřil se pak také k největší youtuberské kauze posledních dní, bitce mezi Pstruhem a Alešem Bejrem. A na Psychopatovi nenechal nit suchou. Bejr totiž u něho svým chování strašně klesnul a jedná se podle něj o arogantního člověka, který nedokáže uznat prohru a není čestný. Možná i tato roztržka je pak důvodem, proč je z youtuberské scény tak zklamaný a chce s ní občas seknout. Svou kariéru i přes současnou frustraci kvůli fanouškům naštěstí asi jen tak neukončí.

 

Článek

Co se stalo po zápase? Foto:

VIDEO: Drama po youtuberské bitce! Poražený Bejr čekal na Pstruha se svým vzteklým psem! Jak to dopadlo?

Mělo brutální střetnutí mezi dvěma youtubery ještě brutálnější tečku?
Děly se strašné věci!

VIDEO 18+: Stejk, Bender a Vadak udělali nejsprostější video českého YouTube! Z jejich hry se budete červenat

Článek je zařazen v: bitka, zpověď, pstruh, Psychopat Bejr, Vaďák, konec kariéry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama