Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

VIDEO: Youtuberská bitka roku?! Hejtr Pstruh vyzval Datla kvůli napadení kluka k brutálnímu zápasu!

Jak se k této výzvě Datel vyjádří?
Vydáno: 12.07.2017
Datel vs. Pstruh

Internetový rybníček momentálně začíná žít incidentem kontroverzního youtubera Datla, který na dětském táboře drsně napadl mladého kluka. Na Datla se kvůli jeho nepochopitelnému jednání snáší vlna kritiky a své k tomu samozřejmě řekl i známý internetový hejtr Pstruh.

Ten už se totiž nemůže koukat na Datlovo nesmyslné a agresivní chování z poslední doby, kdy se chce pomalu s každým rvát, a chce mu proto udělit lekci a pořádně ho potrestat. Pstruh, známý to pokořitel Psychopata Bejra v nechvalně proslulé youtuberské bitce, tak vyzval Datla na souboj v ringu!

Datel napadl mladého kluka!

VIDEO: Skandál! Youtuber Datel brutálně napadl mladého puberťáka! Proč to udělal?

Marka Valáška i případného promotéra pak láká na velký zájem diváků, kteří by souboj těchto kontroverzních internetových tváří jistě chtěli vidět. Za zápas i případnou výhru by pak mohl Datel získat deseti tisíce korun.

Uvidíme, jak se Datel k této výzvě postaví. Vzhledem k tomu, jak sám v minulosti vyzýval své odpůrce k zápasům a osobní konfrontaci by mu ovšem podobný zápas neměl dělat problém. Dočkáme se snad tedy opravdu další youtuberské bitky, v níž bude hrát Pstruh jednu z hlavních rolí?

 

Jaký dostal youtuber trest?

Pstruh je oficiálně prvním odsouzeným youtuberem v Česku! Jaký trest si za sprosté urážky odnesl?

Jak se na zápas díváte vy?

VIDEO: Podívejte se na rozbor bitvy mezi Pstruhem a Psychopatem Bejrem! Co se přesně stalo?

Článek je zařazen v: pstruh, youtuberská bitka, youtuber Datel, napadení výzva
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama