návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Youtubeři

Youtuber Datel je na dně a přiznal finanční problémy! Rozešla se s ním holka kvůli trapným prankům?

Známá internetová osobnost přichází s emotivní zpovědí a prosí své fanoušky o pomoc!
Vydáno: 04.04.2017
Datlova osobní zpověď!

Youtuber Datel je na internetu známý zejména svými vtipnými videi a pranky, které ovšem občas přejdou za hranici trapnosti. Tentokrát se ale fanouškům ukázal tak, jak ho pomalu ani neznají. Přišel totiž s otevřenou osobní zpovědí, v níž se přiznává ke své těžké životní situaci. Datel totiž prožívá velmi náročné období, které dokonce označuje za svůj nový začátek.

Známý vtipálek se přiznal k problémům se svou přítelkyní Kačkou, s níž už dlouhou dobu tvoří jeden z nejslavnějších youtuberských párů. Nebojte, slavná dvojice se ve stylu Goga a LucyPug prozatím nerozchází. Dvojice jenom cítila, že si začíná lézt malinko na nervy, mají odlišné názory a atmosféra mezi nimi začíná houstnout. Rozhodli se proto k důležitému kroku, vzdát se současného bydlení a na čas se od sebe odstěhovat. Stále spolu budou chodit, chtějí si ovšem udělat také více času sami na sebe. Datel pak už předem odmítá jakékoliv dohady o tom, že za jejich problémy stojí jeho drsné pranky v čele s tím posledním. Ty na tom prý vůbec nemají podíl.

Tohle už známý youtuber opravdu přehnal.

VIDEO: Nejtrapnější prank historie! Youtuber Datel kvůli zhlédnutím totálně ztrapnil svou holku. Ona se s ním...

Tím ovšem nepříjemná překvapení pro fanoušky nekončí. Datel se totiž přiznal také k nečekaným finančním problémům. Kvůli půjčce svému blízkému, stěhování a nečekaným výdajům za techniku prý začíná youtuber finančně velmi strádat a tak trochu prosí fanoušky o pomoc. Po vzoru internetových streamerů tedy prosí své příznivce o menší finanční podporu, která je však samozřejmě zcela dobrovolná.

Datel na tom zkrátka není nejlépe a doufá, že se jeho situace s Kačkou i penězi co nejdříve zlepší. Na YouTube ovšem i přes osobní problémy rozhodně končit nehodlá. Naopak, změnil název svého kanálu a se svým kamarádem Jenisem se na něj hodlá více zaměřit. Ostatně, více si můžete poslechnout ve videu.

 

Tohle Datel trochu nevydýchal.

Tohle už přehnal! Vláďa posprejoval Datlovi auto! Rozzuřený youtuber ho napadl a zničil mu…

Přijde vám tohle ještě vtipné?

VIDEO: Šílené! Youtuber Datel se rozhodl sníst přes kilogram hamburgerů! Bude z této nechutné výzvy zvracet?

Článek je zařazen v: rozchod, Datel, youtuber, finanční problémy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama