návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

FOTO: Dvousetkilový muž vyhrožoval letuškám, že se pose*e, pokud mu neutřou zadek! Co ony na to?

Muž obtěžoval letecký personál kvůli bizarnímu problému.
Vydáno: 22.01.2019
Muž vyhrožoval letuškám 3
Autor: Instagram.com Muž vyhrožoval letuškám 3
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Hodně bizarní zážitek mají za sebou cestující letu z USA do Tchaj-wanu. Jeden pasažér totiž obtěžoval celý let a především letecký personál svým bizarním požadavkem, aby mu někdo utřel zadek. Aby toho nebylo málo, muž vážil 200 kg a byl na vozíčku.

Muž nejprve požádal, aby mu byla přidělena další tři další místa kvůli jeho velikosti. Letadlo nebylo plné, a jeho požadavek tak byl vyslyšen, následně však během letu chtěl muž použít záchody v první třídě, protože ten v ekonomické nebyl dost velký. Aby toho nebylo málo, prý si poranil ruku a tak potřeboval, aby mu někdo sundal kalhoty. Když letušky odmítly, začal na ně ječet a vyhrožovat, že potřebu vykoná přímo na místě.

Muž vyhrožoval letuškám 1
Autor: Instagram.com Muž vyhrožoval letuškám 1


Letušky tak neměly na výběr než mu vyhovět i v tomhle. Jenže pak si muž začal stěžovat, že mu pořádně neutřely zadek – a opět se vrátil k výhružkám. Když nakonec vyhověly ženy i v tomto posledním přání, začal muž sténat a vzrušovat se. Později po příletu se muže na vozíčku ujal mužský asistent, který muži nabídl odvoz na záchod, tentokrát ale muž pomoc odmítl s tím, že to zvládne sám. Letušky později zjistily, že to nebylo poprvé, co tento člověk obtěžoval posádku letu. Letecká společnost ale předchozí incidenty ignorovala a dovolila tak, aby se mohly opakovat.

Článek je zařazen v: letušky , let , muž , vozíček , záchod , zadek