Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

FOTO: Žena poslala manželovi tuto fotku, on se s ní ihned nechal rozvést. Poznáte, co je na obrázku špatně?

Proč to proboha udělal?
Vydáno: 07.09.2017
Manžel se s ní rozvedl kvůli této fotce.

Tahle fotografie vyšla ženu opravdu pěkně draho! Žena se rozhodla, že pošle svému manželovi, který byl dva týdny na pracovní cestě, tuto zdánlivě obyčejnou fotku. Chtěla mu tak ukázat, jak moc jí chybí. Jenže když se manžel chvíli na její fotografii díval, našel zde detail, kvůli kterému požádal ihned po návratu o rozvod a se ženou už nechtěl mít nic společného! Poznáte, co ho tolik naštvalo?

Manžel se s ní rozvedl kvůli této fotce.
Manžel se s ní rozvedl kvůli této fotce.
twitter.com

Na levé straně u postele je totiž mužská ruka! Ta nejspíš patří milenci, který se snažil na poslední chvíli schovat, už to ale nestihl. Ani žena si pak této pitomé chyby nevšimla a na svou nevěru pak po právu krutě doplatila. Za jak dlouho jste si milencovy ruky všimli?

Už to vidíte?
Už to vidíte?
twitter.com

 

Co je na obrázku špatně?

FOTO: Holka si chtěla udělat sexy selfíčko. Kvůli tomuto detailu se jí ale směje celý internet! Poznáte, co je na fotce špatně?

Tohle myslí opravdu vážně?

GALERIE: Nechutné! Těhotná dívka hrozí na internetu potratem, pokud její fotka nebude mít 4 tisíce retweetů! Proč to proboha dělá?

Reklama
Článek je zařazen v: fotka, rozvod, manžel, detail
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama