návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

GALERIE: 10 animovaných postaviček, které se změnily v hororové příšery! Pikachu vypadá jako monstrum, Shrek zase...

Milujete animáky? Tak takhle by vypadaly, kdyby se z nich staly hororové filmy! O děsivém Pikachu nebo Medvídku Pú se vám budou zdát noční můry.
Vydáno: 29.09.2016
Děsivé animované postavičky.
Autor: Instagram.com Děsivé animované postavičky.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Horor se dá udělat prakticky ze všeho. Šípková Růženka se nemusí píchnout o trn jen do prstu, ale mohou se z toho stát hotové krvavé orgie, kterými by nepohrdnul ani Tarantino, vlk může rozsápat všechna prasátka a trpaslíci mohou mučit nebohou Sněhurku. Jak by to ale vypadalo, kdyby se z vašich oblíbených animovaných postaviček staly opravdové příšery?

Podívejte se na ty nejděsivější! Umělec Dennis Carlsson, který pochází ze Švédka a živí se jako ilustrátor a tatér, vytvořil hororové dvojníky animovaných postaviček. Koho byste se báli nejvíc? A s kým byste horor chtěli vidět? Další kousky můžete vidět na Instagramu umělce.

 

Když se úprava fotek zvrtne

GALERIE: 10 nepodařených fotografií, u kterých grafik neměl ponětí, jak ženy ve skutečnosti vypadají

 

Dokonalé momentky!

GALERIE: 15 supervtipných výrazů psů, kteří se snaží chytit pamlsek. Takhle se tváříte vy před obědem!

Článek je zařazen v: monstrum , horor , příšera , Quentin Tarantino , prasátko , postavička , Sněhurka , Shrek , animovaný film