návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

GALERIE: Nejsilnější muž planety změnil pohlaví a je ženou. Jak vypadá v novém těle?

Byl to jeden z nejtvrdších mužů planety, ale to už je minulost. Matt Kroczaleski je teď žena, která se nechává oslovovat jako Janae Marie Kroc.
Vydáno: 28.07.2015
Matt Kroc se stal ženou, železnou ženou.
Matt Kroc se stal ženou, železnou ženou.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Všechno je možné. Třeba i to, že totální alfa-samec, kulturista a držitel několika světových rekordů v silových disciplínách oznámil, že je ženou. Legenda a vzor mnoha chlapáků po celém světě popsala na svém Instagramu svou novou pohlavní identitu takto: „transpohlavní/mezipohlavní alfa samec“ a „opravdová žena lesbička v mužském těle“.

Hvězda kulturistiky oznámila změnu pohlaví a taky se pochlubila novými fotkami. „Být totálním samcem se změněným pohlavím mě dělá dost jedinečným i v rámci transgender komunity… Testy osobnosti i pohlavní identity, které jsem podstoupila, abych si sama ujasnila, kým jsem, ukázaly, že jsem jak hyper-maskulinní, tak hyper-femininní,“ vysvětlila Janae ve veřejném prohlášení.

Momentálně se zotavuje ze zranění ramene, ale ráda by se dál vrcholově věnovala posilování. „Trénuju, jak nejlíp to jde. Vrátím se na sto procent nebo se nevrátím vůbec. Nedělám věci jen tak napůl,“ vysvětlila na svém Instagramu.

Kroc není jediným sportovcem, který se poslední dobou rozhodl dát průchod své skutečné pohlavní identitě. Nedávno se mluvilo o Caithlyn Jenner, která se ještě jako Bruce Jenner, stala v roce 1976 olympijským vítězem v desetiboji za Spojené státy.

transka 12 Foto:

„Chci být smířený sám se sebou, což stále stoprocentně nejsem. Proměna je velice složitý proces, ještě těžší ve starším věku, je mi dvaačtyřicet. Jsem realista a vím, že žít jako transgender žena nevyřeší všechny mé problémy bez toho, abych se musel utkat s novými výzvami,“ podotýká Janae.

Podívejte se na fotky Matta, respektive Janae, a řekněte nám, jak se vám líbí:

Článek je zařazen v: Instagram , Bruce Jenner , planeta , fotogalerie , identita , samec