Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Slavný král Instagramu přišel o svůj majetek a celý internet se mu směje. Kolik peněz dluží?

Internetová hvězdička se ráda chlubila svým životem v luxusu. Za chvíli bude ráda, když bude mít vůbec na chleba.
Vydáno: 11.08.2017
Král Instagramu přišel o majetek.

Gianluca Vacchi je ostře sledovanou italskou celebritou a zejména hvězdou Instagramu, která se může pochlubit více než 11 miliony sledujících. Společně s o něco slavnějším Danem Bilzerianem tak patří mezi nekorunované krále Instagramu. Ostatně stejně jako on, i Vacchi postavil svou “slávu“ na tom, že se chlubí jen svým nekonečným užíváním si luxusu se sexy ženami na moři a stylových jachtách. Jenže tomu už je evidentně pomalu konec.

Zuleyka Rivera

GALERIE: Tohle je sexbomba z klipu Despacito! Vyhrála Miss Universe a má ty nejžhavější fotky na Instagramu!

Italské primadoně byla totiž nyní kvůli jejím dluhům, které evidentně nechtěla splácet, zabavena velká část majetku, včetně luxusní jachty a mnoha honosných vil. On a jeho firma totiž dluží v přepočtu neuvěřitelných 273 milionů korun a banky po dlouhém čekání začaly nemilosrdně jednat a zabavily mu majetek v této hodnotě. Vacchi se sice tváří, že se jedná pouze o malý dluh a celou situaci se mu podaří vyřešit. Lidé mu ovšem příliš nevěří. Naopak se mu celý internet začíná škodolibě smát.

Playboy a DJ, který se světu vytahoval svým životem v luxusu a nicneděláním, je tak najednou téměř na mizině a internetoví rejpalové si tento fakt samozřejmě velmi užívají. Na jeho Instagramu nešetří vtipnými komentáři a vznikla dokonce facebooková stránka, na níž lidé dávají Vacchimu tipy na novou práci. A nabízejí mu například přivýdělky typu “řidiče“ šlapadel. Slavný internetový vejtaha zkrátka tak trochu sklízí, co si zasel. Uvidíme, zda se mu z ničivých dluhů podaří dostat.

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

GALERIE: Dan Bilzerian přiznal, že se v den, kdy sbalil svou holku, vyspal s několika jinými. Neuhodnete, kolik jich bylo!

Dan Bilzerian a Sofia Bevarly

GALERIE: Dan Bilzerian si konečně našel přítelkyni. Uchvátila ho tahle sexbomba!

Reklama
Článek je zařazen v: dluhy, král Instagramu, Gianluca Vacchi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama