návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

POZOR! Smrtící nová hra zabíjí stovky dětí! Je ještě nebezpečnější než Modrá velryba

Před tímhle varujte ostatní.
Vydáno: 15.03.2018
fb_velryba
fb_velryba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Od Modré velryby přes pojídání pracího prášku až k novince, které internet přezdívá škrtící hra, jsou děti v posledních letech vystavovány čím dál většímu nebezpečí a nová studie teď ukázala, že na tyto smrtící trendy umírají stovky dětí.

Škrtící hra se přitom vymyká tím, že již na světě existuje desítky let, a dodnes ji lidé praktikují. Jenom v USA samotných při ní zahynulo 82 lidí ve věku od 6 do 19 let. A jak vlastně tato morbidní hra funguje? Princip je jednoduchý. Škrtíte se, dokud neztratíte vědomí. Cílem je získat pocit euforie, když se opět nadechnete. Oběti této děsivé praktiky byste našli po celém světě, problémem byly totiž donedávna i videa, na kterých se děti při hraní této hry natáčely. YouTube se tento obsah rozhodl více trestat a odstraňovat teprve koncem minulého roku.

Nezbývá než doufat, že lidé brzy vynaloží ještě větší úsilí, aby se tyto smrtící hry podařilo zastavit.

Článek je zařazen v: Modrá velryba , smrtící hra , děti , trend , škrcení