reklama

reklama

Tak jak to je?

PRAVDA O TRÁVĚ: Víme, jak vás marihuana ovlivňuje v posteli! Vědci zjistili, že se vám nepos...

matoušhartman. Publikováno: 18.09.2015
U alkoholu je to poměrně jasné. Kdo se moc napije, pak si nic neužije. Jenže magická marihuana pořád vzbuzuje otázky. Vědci se tak pustili do pořádného výzkumu, který poodhalil, jestli nám tráva pomáhá, nebo ne.

reklama

Na „svědectví“ lidí se totiž nedá spolehnout. Když je člověk zdrogovaný, může mu připadat, že sex trval déle a byl lepší, takže vědci hledali jinou metodu, než je dotazník. Nakonec testy na zvířatech prokázaly, že konzumace marihuany ovlivňuje erekci. Zatím sice nejsou z etických a legálních důvodů výzkumy s lidmi, ale laboratorním myším prý marihuana ve větším sexuálním zážitku nepomohla.

To samé se dá očekávat u lidí. Podle vědců ale také dost záleží na množství drogy, které člověk dostane do těla. Zatímco malé dávky stejně jako u alkoholu mohou pomoct, jelikož odhodí zábrany, větší porce z vás alfa samce neudělá.

To se týká hlavně těch, kteří si marihuanu dopřávají denně. Ty může impotence postihnout až třikrát častěji než ty, kteří si k trávě ani nečuchnou. Výzkumy ale ještě nejsou u konce, bude také potřeba rozlišovat mezi odrůdami marihuany, z nichž třeba indica uvolňuje a sativa zase stimuluje (což naznačuje, že by byla pro sex vhodnější).

Miley řádila víc než obvykle.

FOTO: MILEY BEZ KALHOTEK! Skandalistka přišla dole bez a zazpívala lovesong pro marihuanu. Jak dopadly ceny MTV?

Marihuana se dá užívat různě. Nejen tak, že ji vykouříte

Marihuana: 12 důvodů, proč se jí úplně nevyhýbat

Shakespeare věděl, kde hledat inspiraci.

Shakespeare HULIL TRÁVU. Byl sjetý, když psal Romea a Julii? Archeologové pátrali

reklama