Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Rodiče tímhle úžasným způsobem potrestali svou dceru, která šikanovala spolužačku!

Souhlasíte s nimi?
Vydáno: 16.06.2017
Takhle to Kayleigh slušelo v šatech z charity.

Kayleigh chodí do čtvrté třídy a považuje se za módní ikonu. Zakládá si na tom, co nosí, což by samo o sobě nemuselo být problematické. Trable nastaly ve chvíli, kdy kvůli oblečení začala šikanovat svou spolužačku, která se tak hezky neoblékala. Jakmile se to Kayleighiny rodiče dozvěděli, rozhodli se jednat.

Televizní show jí změnila život!

Od dětství ji šikanovali za to, že nemá bradu. Po plastice se proměnila v tuhle krásku. Líbí se vám?

Koupili své dceři dvoje šaty z místní charity, které vypadaly neporovnatelně hůře než její normální oblečení. Dva dny pak Kayleigh šla do školy v otřesných kusech oblečení a sama se stala terčem kritiky ze strany spolužáků. Nemohla tomu uvěřit, vždyť pod ošklivým oděvem to byla stále ona! Tato zkušenost jí otevřela oči, šikanované spolužačce se omluvila a teď jsou z nich kamarádky. Někteří odborníci s tímto postupem však nesouhlasí, jelikož by mohl dívce způsobit trauma. K jaké straně se kloníte vy? Podívejte se na celý příběh ve videu:

Podívejte se i do galerie, jak se může nevyplatit nakupování na internetu:

Reklama
Článek je zařazen v: móda, oblečení, charita, výchova, trest, šikana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama