Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

Tahle dívka pila týden lák z okurek. Neuvěříte, co to udělalo s jejím tělem!

Uvažujete nad dietou? Chcete uvolnit napjaté svaly nebo zredukovat cukr ve vašem těle? Pak máte nadosah lék, který jste pravděpodobně roky přehlíželi.
Vydáno: 26.08.2017
Pomůže vašemu vzhledu lák od okurek?

Uvažujete nad dietou? Chcete uvolnit napjaté svaly nebo zredukovat cukr ve vašem těle? Pak máte nadosah lék, který jste pravděpodobně roky přehlíželi. Ano, jedná se o lák z okurek, který začala pít Američanka Ileana Paules-Bronetová poté, když její přítel přišel z posilovny a v tašce měl lahvičku téhle zázračné tekutiny.

Co to s jejím tělem udělá? Foto: Co to s jejím tělem udělá? Foto: littlethings.com

Ileana nechtěla věřit tomu, že její přítel pije lák místo iontového nápoje a sama se pustila do testu – co s jejím tělem udělá, když po dobu jednoho týdne bude pít deci láku. Po prvních dvou necítila nic, poté si ale začala všímat, že jí už tak nepáchne z úst a že má uvolněné svalstvo. Po sedmi dnech pak prohlašuje, že by lák z okurek měl pít každý, kdo aktivně sportuje a nechce utrácet peníze za nesmyslné doplňky.

Ano - jedná se o lák z okurek. Foto: Ano - jedná se o lák z okurek. Foto: littlethings.com

Je totiž prokázáno, že lák má blahodárné složení - obsahuje v podstatě jen vodu, sůl a ocet, spolu s důležitými antioxidanty, které snižují riziko rakoviny. Možná se budete zdát ostatním jako solidní exot, ale měli byste to alespoň zkusit. Je to skoro zadarmo a budete se cítit skvěle.

Borzah Yankey

GALERIE: Toto je nejšťastnější muž na světě. Každý, kdo se na něj podívá, je hned spokojenější

Co říkáte na nový song Taylor Swift?

VIDEO: Lidi zuří kvůli nové písničce Taylor Swift! Proč nový song tak nenávidí?

Reklama
Článek je zařazen v: dívka, proměna, okurky, lák z okurek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama