návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

VIDEO 18+: V nejstrašidelnějším domě hrůzy nevydrží nikdo déle než 6 hodin! Co uvnitř všechny tak děsí?

Co je tak děsivého na nejstrašidelnějším domě hrůzy?
Vydáno: 10.10.2018
Dům hrůzy 2
Autor: Storyful Dům hrůzy 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Většinou když navštívíte dům hrůzy, je to na pouti, uvnitř jsou falešné pavučiny, a občas na vás odněkud něco vybafne. To ale rozhodně není případ následujícího baráčku.

McKamey Manor v San Diegu v Kalifornii je totiž přezdívaný jako nejstrašidelnější dům hrůzy na světě, a nejspíš i právem. Jsou zde 4 části, do kterých se návštěvníci můžou vydat, celý zážitek trvá mezi 4–8 hodinami, a vše uvnitř je natáčeno skrytými kamerami, takže se ostatní návštěvníci můžou bavit nad tím, jak si čůráte do kalhot.

Dovnitř smí maximálně dvojice a majitel domu je musí nejprve důkladně prověřit. Vše je přísně kontrolováno, protože interiér může nepřipraveným lidem způsobit velké trauma – nacházejí se zde falešné mrtvoly, hektolitry krve, uřezané končetiny a tak dále, vše maximálně autentické. Občas to podle některých působí tak reálně, že si začnou návštěvníci myslet, že jsou skutečně uvnitř nějakého hororu. Nám asi stačí následující trailer:

Článek je zařazen v: dům hrůzy , strach , teror , krev , horor , lidé