návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

VIDEO: Hnus! Žena se pokusila sníst nejsmradlavější rybičky na světě. Krutě toho litovala

Obvykle si vybíráte k jídlu delikatesu, tahle žena udělala pravý opak. Rozhodla se ochutnat skandinávskou specialitu – smradlavé sledě.
Vydáno: 13.09.2018
Žena se pokusila ochutnat nejsmradlavější rybičky na světě 1
Autor: Youtube Žena se pokusila ochutnat nejsmradlavější rybičky na světě 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sardinky a různé další rybičky v konzervách jsou jídlo, které lidi buď milují, nebo nenávidí. Existuje však druh extra smradlavých rybiček známých jako švédští kyselí sleďové, které nejspíš mají své příznivce pouze ve Skandinávii, kde jsou pochoutkou prodávanou v konzervě s názvem Surströmming. Jde o fermentované rybičky jsou po několik měsíců marinovány ve vlastních bakteriích. Tento proces vytvoří tak intenzivní puch, že těm, kteří se vůbec odváží si plechovku koupit, je doporučeno otevírat ji pod vodou. 

Hádáme, že většinu z vás by tento popis k tomu, aby se této lahůdce vyhýbali obloukem. Existují však šílenci, kteří naopak podobné nechutnosti schválně vyhledávají a natáčejí se při tom, jak se snaží překonávat sami sebe a tyhle blafy ochutnat. Jsou tři, říkají si Devonshire Idiot & Co. a svá videa zveřejňují na sociálních sítích a Youtube. Ochutnávání těchto smradlavých sleďů se ujala ženská zástupkyně party přezdívaná K-Lee G. Na to, jak jí (ne)chutnalo se nyní můžete podívat ve videu níže. Upozorňujeme však na to, že ačkoliv onen puch naštěstí neucítíte, hrozí, že se vám z následujících záběrů i tak zvedne žaludek. 

 

 

Když se v kuchyni nedaří 9

GALERIE: 12 patlalů, jejichž pokusy o vaření skončily totální katastrofou. Dokázali byste uvařit podobné blafy?

Super ovocné knedlíky

GALERIE: 9 nejnechutnějších blafů od českých maminek, které byste nikdy nechtěli ochutnat! Takhle vypadá gastronomická smrt!

Článek je zařazen v: hnus , rybičky , konzerva , ochutnávání