Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

VIDEO: Kameraman zapomněl, že je v práci a celou dobu točil prsa soutěžící v mokrých plavkách

Podobně, jako jsme zvyklí na různé televizní reality show, kde se občas ději opravdu bizarní věci, přichází do světa nový šílený projekt, který se v angličtině jmenuje „Splash!“.
Vydáno: 11.09.2017
Nemůžeme se divit kameramanovi, že se zapomněl.

Hosty jsou všelijaké celebrity, které se pokoušejí skočit do vody stejně jako olympijští sportovci. My jsme měli možnost sledovat španělskou verzi, která se nám zdá opravdu šílená. Navíc si nejsme ani trochu jistí, zda jde v soutěži o jakékoliv sportovní výkony. Španělé pozvali do pořadu, který se ve španělštině nazývá „Mira quién salta!“, prsatou Patricii Martinez.

Patricia Martinez a její vnady Foto: Patricia Martinez a její vnady, Foto: youtube.com

Když Patricia skočila tak, že dostala opravdu hodně bodů, předstoupila před rozhodčí, aby zhodnotili její úspěch. Zatímco se porota chovala opravdu profesionálně a hodnotila výsledek jako na olympiádě, španělský kameraman se zcela zapomněl u ženiných prsou a nemohl najít cestu ven.

Jsou toto ještě plavky? Foto: Jsou toto ještě plavky? Foto: youtube.com

Myslíme, že je jedno, zda jste žena čí muž, když vidíte někoho s takovými balony v mokrých plavkách, budete samozřejmě zírat jako puberťák. I kameraman je jen člověk, nemohl si zkrátka pomoct. Podívejte se na celé video a pokochejte se sami.

Jak vypadá herečka dnes?

GALERIE: Pamatujete si na Cho Chang z Pottera? Harryho první láska se změnila v tuhle šedou myšku

Vzkaz od Audrey.

GALERIE: Žena poslala nové přítelkyni svého exmanžela šokující vzkaz. Slova o její sokyni dojala celý internet!

Reklama
Článek je zařazen v: prsa, plavky, mokré plavky, Splash!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama