návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Extrém

VIDEO: Záběry, ze kterých mrazí! Malý delfín zemřel poté, co s ním lidé chtěli mít selfíčko!

Naše důvěra v lidskou inteligenci zase o něco poklesla.
Vydáno: 28.01.2017
Proč to proboha udělali?
Autor: youtube.com Proč to proboha udělali?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to teprve rok od chvíle, kdy na jedné z argentinských pláží zemřel delfín poté, co si s ním lidé chtěli udělat selfie. Nyní se zde ale v podstatě ta samá situace odehrála znovu! Smutná událost se stala poblíž Buenos Aires, kde lidé zpozorovali u břehu malého, a zřejmě zatoulaného delfína. A místo toho, aby ho vrátili zpět do vody nenapadlo je samozřejmě nic stupidnějšího, než se s ním začít tupě fotit.

Točí se vám hlava?

FOTO: Z tohoto selfíčka se internetu točí hlava! Poznáte, co lidi děsí na prsou téhle holky?

Lidé vzali delfína na břeh a za chvíli se k němu seběhla většina pláže. Nikdo z nich ale nebohému zvířeti nepomohl. Každý se chtěl s malým delfínem pouze pomazlit a pořídit originální fotku. Netrvalo to samozřejmě dlouho a mládě na následky sucha a přehřátí uhynulo. Jakmile to lidé zjistili, nechali jeho tělo pohozené na pláži. Někteří svědci sice tvrdí, že zvíře už bylo mrtvé ihned po vytáhnutí z vody. To ovšem nechutnost jejich činu nijak nezlehčuje. Tyto záběry jsou opravdu jen pro silné povahy.

VIDEO: Delfín - selfie

Selfíe u vody s překvapením.

VIDEO: Nejšílenější selfie historie? Muž se chtěl vyfotit u vody. Fotku mu ale překazilo něco neskutečného!

Článek je zařazen v: nechutné , delfín , Selfie , záběry