Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Fotogalerie

GALERIE: Takhle dnes vypadá mladý Severus Snape! Z cucáka vyrostl sexy fešák!

Pamatujete si malého Snapea z posledního filmu o Harrym Potterovi? Dnes byste ho určitě nepoznali!
Vydáno: 08.02.2017
Benedict Clarke

Pokud patříte mezi fanoušky Potterovských filmů, rozhodně si budete pamatovat scénu, kdy se čarodějnický učeň vrací během druhého pokračování snímku Harry Potter a relikvie smrti do minulosti, aby zjistil, jaký byl ve skutečnosti vztah Severuse Snapea k jeho rodičům. Mladého Snapea v této scéně ztvárnil herec Benedict Clarke, kterému bylo v době natáčení pouhých 15 let. Nyní je o čtyři roky starší a z roztomilého chlapce vyrostl sexy frajer, který rozhodně stojí minimálně za pohled.

Své aktuální foto umístil herec, který si od filmu o Harrym Potterovi zahrál už jen ve třech krátkých snímcích, na svůj instagramový účet spolu s popiskem: „Tohle není příliš atraktivní fotografie, ale je to focené v Rocky Mountains.“ S tím se ale rozhodně nedá souhlasit, protože sexy herci to nejen na této fotce neuvěřitelně sekne. No posuďte sami!

Alan Rickman podlehl rakovině.

Tajemství Severuse Snapea odhaleno: Záporák i v reálu?

Reklama
Článek je zařazen v: proměna, herec, film, Harry Potter, Severus Snape
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama