Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

GALERIE: Týpek přistihl holku, jak ho tajně podváděla na Tinderu! Celé to má ale jeden VELKÝ háček!

Tenhle zvrat byste nečekali!
Vydáno: 26.01.2017
Hrozný pár nachytán na veřejnosti

Znáte takové ty telenovely, ve kterých se na konci každé epizody stane něco tak strašlivého (a zároveň strašlivě pitomého), že prostě musíte koukat dál? Tak přesně něco podobného teď zažil jeden pán v městském autobuse cestou domů. Jenom místo telenovely to byla realita.

Roztomilá, ale přesto zlodějka!

VIDEO: Chytří majitelé tímhle geniálním způsobem zabránili veverce, aby ptákům kradla semínka z krmítka

Celé to začalo ve chvíli, kdy Joshua, pán, jehož tweety si brzy budete moci přečíst, zaslechl, jak se jedna dívka v autobuse po telefonu hádá se svým klukem. Podle všeho její kluk zjistil, že měla dívka 8 měsíců tajný účet na Tinderu. Jak tak ale Joshua poslouchal dál, nakonec z konverzace vyplynulo, že to nebyl kamarád dívčina přítele, kdo na tento účet narazil, byl to totiž samotný přítel, který taktéž skrýval celou tu dobu tajný Tinder účet.

Jak jejich konverzace pokračovala a co všechno na sebe před celým autobusem ještě práskli? To se teď dozvíte v těchto vtipných tweetech:

Reklama
Článek je zařazen v: Twitter, přítelkyně, podvádění, Sex, Tinder, komentáře
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama