Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Extrém

VIDEO: Ženy po celém světě šílí po tomto SEXY kuchaři! Vaří jen v trenýrkách a má největšího....

Že jsou pořady o vaření jen pro postarší dámy v důvodu a mladé ženy se na ně nedívají? Tak to rozhodně přestává platit. Tuto kuchařskou show milují ženy po celém světě, protože v ní vaří nejvíc sexy kuchař! Podívejte se, jaké používá nádobíčko...
Vydáno: 30.10.2016
Kuchař je velmi sexy.

Jaká jména se vám vybaví, když máte jmenovat nějaké slavné kuchaře? Beze sporu to bude britský šéfkuchař Jamie Oliver nebo Gordon Ramsay a samozřejmě náš český šéf Zdeněk Pohlreich. Se vší úctou ke zmíněným pánům však na ně zapomeňte. Je tu nová kuchařská hvězda z jihoamerického Peru, kvůli které se z vás stane ta nejlepší hospodyně široko daleko. 

Jemnuje se Franco Noriega, je mu 27 let a je to nejvíc sexy kuchař na světě. Vaří totiž zásadně jen v trenýrkách, ve kterých se krásně rýsuje jeho "nádobí". I když mladík beze sporu vařit umí, při pohledu na něj si spíše budete představovat, jak svoje nádob používá nejleépe s vámi ve vaší ložnici.

Ještě nemáte dost sexy mladíků? Podívejte se na tothoto sexy matikáře!

Je to ale pěkná hanbářka!

GALERIE 18+: Sexy dcera Bruce Willise se svlékla a nahá masturbovala před objektivem! Fotky nejsou vhodné pro mladší 18 let!

Rusky jsou velmi sexy.

VIDEO 18+: Tyhle sexy Rusky vám vytwerkují mozek z hlavy! Nic tak žhavého jste v životě neviděli...

Reklama
Článek je zařazen v: vaření, Zdeněk Pohlreich, kuchař, spor, trenky, nádobíčko, Jamie Oliver, Gordon Ramsay, Obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama