návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

VIDEO: Tohle už nejsou fotbalisti, ale spíš největší simulanti všech dob! Kdo je ještě větší herečka než Neymar a Ronaldo?

Pro mnohé je simulování důvod, proč už se na fotbal nekoukají.
Vydáno: 04.07.2018
Telstar 18 a obvyklá etuda Brazilce Neymara
Autor: profimedia.cz Telstar 18 a obvyklá etuda Brazilce Neymara
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Určitě to znáte, celý den se těšíte, až si večer pustíte fotbal, na který jste poslední dobou neměli vůbec čas. Koupíte i něco dobrého k pití, brambůrky, zapnete telku, ale po chvilce zase vypínáte nebo v lepším případě jen celou dobu nadáváte. Překvapivě vás nenaštvalo skoré zápasu, ale neustále zastavování hry kvůli simulantům, kteří se raději válí na trávníku, než aby něco pořádně hráli.

Samozřejmě víme, že se při fotbale můžou stát i ošklivá zranění, ale video, které vám v tomto článku představíme, ukazuje ty nejtrapnější simulanty všech dob.

 

 

Největší faily z MS 2

VIDEO: 6 největších failů z mistrovství světa ve fotbale! Jsou horší simulanti, nebo loseři v bráně?

Antonella Roccuzzo – manželka argentinského útočníka Lionela Messiho

GALERIE: Tohle je 10 nejkrásnějších partnerek fotbalistů na letošním mistrovství světa. Kdo se může pochlubit nejvíc sexy kostí?

Článek je zařazen v: fotbalisté , simulanti , simulování , fotbal