návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Youtubeři

YouTube News (48): Slavný youtuber definitivně přišel o svůj kanál! Kterou kontroverzní hvězdičku YouTube smazal?

MikeJePan už není jediným českým youtuberem, jehož slavný server definitivně smazal.
Vydáno: 09.08.2018
Youtuber Pstruh přišel o svůj kanál.
Youtuber Pstruh přišel o svůj kanál. Autor: YouTubec.com/Pstruh
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Máme tu další díl oblíbeného pořadu YouTube News, v němž se opět podíváme na nejzajímavější události z youtuberského světa. A kromě problémů PewDiePie a dalšího netradičního prvenství Jirky Krále se podíváme zejména na definitivní konec dalšího českého youtubera. Po provokatérovi MikeJePan totiž YouTube smazal kanál známého tvůrce reakčních videí Pstruha.

Také on doplatil na svá sprostá videa a přísnější pravidla YouTube. Ten se začal zaměřovat na jeho starší tvorbu a během několika týdnů mu dal 3 osudová napomenutí (tzv. striky), po nichž následovalo nekompromisní smazání kanálu. Pstruh, vlastním jménem Petr Jelínek, je známý svým drsnými reakcemi na ostatní youtubery či mediálně známé kauzy.

Nejvíce se pak proslavil youtuberskou bitkou s Psychopatem Bejrem či soudní pří s Petrou Yamuny Wolf, která ho zažalovala kvůli jeho videu za urážku a youtuberovi v jednu chvíli hrozilo dokonce i vězení. V posledních měsících ovšem už vůbec nenatáčel a jeho kanál tak možná skončil ještě dřív, než pořádně začal. Další podrobnosti se dozvíte v nových YouTube News!

YouTube News (48)
YouTube News (48)
Carrie Kirsten zrušili Instagram. 1

YouTube News (47): Slavné youtuberce smazali Instagram se statisíci fanoušků! Doplatila na své sexy fotky?

YouTube News 46 - DenisTV 1

YouTube News (46): Slavný youtuber šokuje fanoušky a končí se svými populárními videi! Co bude dělat dál?

Článek je zařazen v: YouTube News , pstruh , youtuber , youtuber Pstruh , konec , YouTube , smazání kanálu , YouTube News