Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

Učitelka na prestižní škole přemlouvala studenty, aby měli sex s její dospělou dcerou

Nad učitelkou, která pomáhala vysokoškolským sportovcům s doučováním, se stahují mračna. Je totiž obžalována ze sexuálního harašení.
Vydáno: 02.11.2015, Lenka
Chlípná učitelka přemlouvala žáky k sexu s vlastní dcerou

Notre Dame: Profesorka přemlouvala studenty s afroamerickými kořeny, aby měli sex s její dcerou (20). Vše se údajně odehrálo v době, kdy studenty doučovala.
V průběhu vyučování dělala nevhodné narážky na to, jak jsou černí studenti lépe „vybaveni“ a že její dcera by takového přítele potřebovala. 

John Doe, jeden ze sportovců na vysoké škole Notre Dame, s dcerou profesorky dokonce i chvíli chodil. Neunesl však neustálé dotazy týkající se jejich sexuálního života.

Profesorka stejným způsobem obtěžovala za minulý rok  celkem čtyři studenty. Jeden z nich v průběhu semestru odmítl na doučování chodit a podal na školu žalobu. Vedení univerzity se k celému incidentu ještě nevyjádřilo.

Fakta, která vás zvednou ze židle

FAKTA o ženské masturbaci: Víte, že sní o sexu s kamarádkou? A že jsou sprosté jak dlaždič?

 

Melody Lippert (38) a Michelle Ghirelli

Učitelky Melody a Michelle spaly se studenty, občas jim dávaly i koks

Reklama
Článek je zařazen v: sportovec, škola, učitelka, student, dospělý, profesorka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama