Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Slavný živý Ken ukázal svou sestru! Uhádnete, kolik má tahle kráska plastik?

Zdá se, že lásku k plastickým operacím mají zkrátka v rodině.
Vydáno: 18.04.2017
Jak vypadá sestra slavného živého Kena?

Brazilec Rodrigo Alves, který je nejslavnějším lidským Kenem, se díky svým šíleným zákrokům momentálně ocitá na vrcholu popularity. Má za sebou již 55 plastických operací a přes sto kosmetických zákroků, za které utratil přes 13 milionů korun. Věděli jste ale, že tento plastikový panák, na němž není už skoro nic přirozeného, má také starší sestru?

Ken a jeho nový zadek.

Slavný živý Ken ukázal svůj nechutný zadek! Nechal si do něj napíchat 3 litry tuku!

Tou je britská modelka Leanne McDonnell. Sám Rodrigo má totiž díky svým rodičům britské občanství a kvůli pracovním povinnostem za svou sestrou hodně často jezdí. A nikdy si nenechají ujít příležitost zajít spolu nakupovat oblečení do těch nejluxusnějších podniků. Také jeho sestra našla velké zalíbení v plastických operacích a kosmetických zákrocích, což je na ní vidět hned na první pohled.

Může se tak pochlubit například umělým zadečkem a během chvilky je vidět, že jí není cizí ani botox. Spekuluje se pak také o tom, že si nechala zvětšit i prsa. Na rozdíl od svého šíleného bratra však ještě není na plastikách zcela závislá. Pořád se jí tak daří udržovat sexy postavu a poměrně půvabný vzhled. Nebo už vám i tohle přijde moc?

Rodrigo "Ken" Alves si ne a ne dát pokoj

Lidský Ken se brzy rozpadne! Podstoupil další šílenou operaci, kolik jich už má celkem?

Jak vypadal před proměnou?

Takhle vypadal slavný živý Ken před proměnou! Plastické monstrum bývalo tímto sexy klukem!

Reklama
Článek je zařazen v: modelka, sestra, plastiky, živý Ken, Rodrigo Alves
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama