návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

5 znaků, podle kterých poznáte, že už vás kluk nechce! Holky, kdy byste s ním neměly ztrácet čas?

Má mě rád, nebo nemá? Není nic horšího, když si nejste jisté, na čem jste. Jak tedy poznat, že o vás už zaručeně nestojí?
Vydáno: 22.08.2018
5 znaků, podle kterých poznáte, že už vás kluk nechce. 1
Autor: Bright Side 5 znaků, podle kterých poznáte, že už vás kluk nechce. 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Láska bývá někdy hodně komplikovaná a zamotaná věc. V dlouhodobém vztahu se pak bohužel často stává, že velká láska a vášeň časem opadnou a váš partner už o vás prostě nestojí tolik, jako před lety. A vás tak možná brzy čeká velké trápení. Jak poznáte, že už jeho city ochladly a vy byste s ním neměla dále ztrácet čas?

Nemotá se kolem vás – Tohle je jedno z nejdůležitějších znamení. Pokud byste pro něj byla jedinou, vyhledává kontakt zejména s vámi. Nebude vás přehlížet. Pokud se ho snažíte přesvědčit, aby s vámi šel na romantické rande a on dá raději přednost kamarádům, je jasné, že už o vás nemá takový zájem.

Nenaslouchá – Pokud si dotyčný nepamatuje nic z toho, co jste mu řekla, je to jasný důkaz toho, že pro něj nic neznamenáte. Pokud byste pro něj byla důležitá, všechny informace si pamatuje a ještě vás jimi v dalších konverzacích překvapí. A rozhodně se na ně nebude blbě ptát.

Chová se k vám jako k ostatním Pokud se k vám chová úplně stejně jako ke komukoli jinému, s kým přijde do kontaktu, nejste už ani tak partnerka jako spíš kamarádka. Zajímala byste ho v momentě, kdyby se k vám choval trochu jinak. Zamilovaný chlap se s vámi nebude bavit jako s kteroukoli jinou známou.

Nezajímá se – Neptá se vás na váš život. Nepokládá žádné osobní otázky. Tak je jasné, že vás nechce. Kdyby chtěl, snaží se vyzvědět, co prožíváte a jaká doopravdy jste.

Mluví o jiné Jakmile začne mluvit o hezké kolegyni v práci či jiné holce až podezřele často, máte velký problém! Možná s ní ještě nic nemá, ale je to znamení toho, že už pro něj zkrátka nejste na prvním místě. A vás možná brzy čeká ošklivé vystřízlivění.

5 znaků, že je chlap skvělý milenec.

ODHALENO: 5 znaků, podle kterých poznáte, že je chlap skvělý v posteli! Holky, čeho byste si měly všímat?

Láskyplné objetí

ODHALENO: 12 znamení, podle kterých zjistíte, že váš partner je do vás bezhlavě zamilovaný. Holky, dělá tohle i ten váš?

Článek je zařazen v: vztahy , znaky , znamení , muž , nestojí