návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Sex a vztahy

MANUÁL: 5 věcí, o kterých se bavit na prvním rande. Tímhle zazáříte a neztrapníte se!

Všichni víme, o čem bychom se na rande bavit neměli. O svatbě, o expřítelích a expřítelkyních, o nemocech, o rodičích, o dětech, o politice... atd. Jenže o čem se tedy bavit můžeme? Začněte mluvit o těchto věcech a zazáříte!
Vydáno: 18.10.2016
Bude sex?
Autor: thinkstockphotos.com Bude sex?

1. Cestování – je to jedno z nějvětších přání většiny lidí. Všichni chceme poznávat, cestovat, zažívat dobrodružství. Povídání o tom, kde jste byli nebo kam chcete jet, vás bude neskutečně bavit, a pokud jste navštívili stejné místo, hned vás to o něco víc sblíží.

2. Koníčky – místo toho, abyste vypočítávali filmy, co jste za poslední 2 roky viděli, raději se ptejte na zájmy toho druhého. Pokud vás něco z toho zaujme, ptejte se na detaily a podrobnosti. Třeba si to příště půjdete vyzkoušet rovnou spolu!

3. Tajnosti – na prvním rande bychom sice neměli vyložit všechny karty, ale pokud odhalíte jednu věc, u které je zřejmé, že ji neříkáte jen tak někomu, člověk naproti vám se bude cítit výjimečně. Jen pozor, ať na sebe neprozradíte něco, co by ho odradilo.

4. Jídlo – všichni ho milujeme. Bavit se o tom, co vám chutná, ve vás probudí živočišné vášně, a dezert si možná tak dáte až po sexu.

5. Jak to říkáte –  není vlastně ani tak důležité CO říkáte, ale spíše JAK to říkáte. Dejte si záležet abyste mluvili příjemným hlasem, ne moc rychle a neskákali tomu druhému do řeči. Pak vám bude připadat, že konverzace plyne tak nějak přirozeně sama od sebe.

                                                                               ♥

Pokud před vámi bude sedět dívka jako Emily Ratakojwski, asi budete stejně těžko hledat slova. Podívejte se do galerie.

Článek je zařazen v: rande , trapas , konverzace , politika , dezerty

reklama