návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 5 důvodů, proč byste nikdy neměli mít sex ve sprše. Proč toho budete hned litovat?

Že je to romantické a vzrušující? Bohužel ale taky nebezpečné a velmi nepohodlné!
Vydáno: 27.10.2018
Proč není sex ve sprše dobrý nápad? 1
Autor: istock.com Proč není sex ve sprše dobrý nápad? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Čas od času to chce sexuální život trošku okořenit. Do sprchy byste ovšem své intimní radovánky opravdu tahat neměli. Ve filmech sice sex ve sprše vypadá jako vzrušující zážitek, ve skutečnosti se ale může během chvilky proměnit v hotový horor, jehož budete litovat a zkazí vám navíc nejen romantickou chvilku, ale někdy i celý večer. A my pro vás máme rovnou 7 důvodů, proč je sex ve sprše nejen dost nadhodnocený, ale dost možná také jedním z těch nejhorších.

1. Čeká vás ošklivý pád – I když nejste žádné nemehlo, ve víru vášně snadno můžete ztratit rovnováhu a uklouznout. Pád ve sprše je vlastně i velmi pravděpodobný! Vyražené zuby o roh vany nebo zlomená noha je ještě to „lehčí“, co se vám může stát.

2. Opaříte se – Nemusí to být vaší nešikovností, stačí, když se jen špatně opřete o kohoutek a během pár vteřin se můžete ošklivě opařit horkou vodou.

3. Dře to – I když je voda mokrá, paradoxně není vůbec žádným lubrikantem. Při souloži to tedy velmi nepříjemně dře, a i když na intimní místa použijete lubrikant nebo sliny, voda je spláchne. Je to tedy boj v tomto případě s vodními mlýny, který si vůbec neužijete.

4. Chemie dovnitř nepatří – Lubrikant rozhodně ale nenahrazujte šamponem nebo sprchovým gelem! Chemie by velmi narušila intimní partie ženy, která by pak mohla začít trpět gynekologickými problémy.

5. Orální sex je zde noční můrou – Na ten můžete ve sprše rovnou zapomenout. Tedy pokud nemáte kolena z ocele a nevadí vám klečet na studeném a nepohodlném povrchu. Voda, která vám bude celou dobu téct do obličeje, navíc také není dvakrát příjemná.

Kolik byste mělí mít sexu ve vašem věku? 1

ODHALENO: Jak často byste měli mít sex, aby to odpovídalo vašemu věku? Tohle číslo vás překvapí

Co dělá polovina žen před sexem? 1

ODHALENO: Sprostá věc, kterou dělá před sexem více než polovina holek a nikomu ji nepřiznají. Patří mezi ně i ta vaše?

Článek je zařazen v: Sex , sex ve sprše , sprcha , proč nedělat , důvody , 5 důvodů