návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 5 důvodů, proč ženy během sexu hlasitě křičí. Pánové, jsou bohužel jiné, než si myslíte!

Vážně si myslíte, že ženy během sexu křičí jen kvůli tomu, že jste tak dobří v posteli? Tak to vás tento článek asi vyvede z omylu.
Vydáno: 25.04.2018
Proč ženy při sexu křičí?
Proč ženy při sexu křičí? Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bez ženského vzdychání či křičení si mnozí muži neumí milování ani představit, a pokud je na chvíli v posteli ticho, muž to bere jako svou osobní prohru. Některé ženy ale zase dokážou svým křikem vzbudit půlku baráku. Proč to dělají? 

Pokud si opravdu myslíte, že je to kvůli jejich blížícímu se orgasmu či tomu, že si sex prostě užívají více, studie z University z Lancashire vás vyvede z omylu. Provedli zde totiž anonymní dotazník mezi desítkami žen, jichž se zeptali, proč během sexu opravdu křičí. A z jejich odpovědí asi nebude mužům příliš dobře.

Chtějí vzrušit partnera – 66 % žen sténá proto, aby více vzrušily svého partnera a dodaly mu kuráže k lepším výkonům.  Pokud tedy žena křičí jako na lesy, nemusí to znamenat, že jste v posteli nepřekonatelný. Chce vás spíše povzbudit, abyste se konečně více snažili.

Připadají si sexy - Celých 87 % žen přiznalo, že hlasitě křičí hlavně proto, že je sténání rajcuje. Připadají si tak sexy a dodává jim to v posteli potřebné sebevědomí.

Prostě se nudí – Průzkum prokázal, že některé ženy sténají jen proto, že je sex vlastně pekelně nudí, nebo jsou unavené. Křičí, aby partnerův orgasmus přišel o něco rychleji.

Chtějí vás potěšit – Mnoho žen hlasitě křičí a poté předstírá orgasmus jen proto, aby partnerovi zvedli sebevědomí a on se necítil v posteli jako úplné dřevo.

Nesnáší ticho – Některé ženy pak křičí z důvodu, aby při sexu nebylo úplné ticho. Právě ticho totiž může být zabijákem vzrušení a celé situace. Zejména když chlap někdy celé číslo hlavně profuní.

Co musíte vědět před prvním sexem? 1

ODHALENO: 5 pikantních faktů o sexu, které vás ve škole nenaučí! Co musíte znát předtím, než na to vlítnete?

Jaké věty ženy v posteli nažhaví jako nic jiného?

ODHALENO: 18 sprostých vět, které ženu v posteli vzruší jako nic jiného. Pánové, tyhle čuňačinky opravdu fungují!

Článek je zařazen v: Sex , orgasmus , studie , důvody , sténání , křičení , křik