Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Sex a vztahy

ODHALENO: 5 jednoduchých pravd o vztazích, které musí každý znát

Pro ty, kteří si myslí, že už o vztazích vědí všechno.
Vydáno: 01.08.2017
5 zásadních věcí, které byste měli vědět o vztazích

O vztazích už toho bylo napsáno spousta, a tak je těžké určit, co přesně je pravda, a co naopak nikoliv. Pokud byste si v tom tedy teď chtěli udělat menší pořádek, máme pro vás pět jednoduchých pravd, které napravují ta nejčastější falešná očekávání.

Jak dlouho trvá sex průměrnému člověku?

ODHALENO: Takhle dlouho trvá sex průměrnému člověku! Vydržíte déle?

1. Na začátku musí být vášeň

Ano, na začátku by měla být vášeň. Stejně tak je ale důležité vzájemné pohodlí a pocit, že jste s tím druhým v bezpečí. Vášeň rozhodně není to nejdůležitější.

2. Šťastný pár má stejné zájmy

Každého baví různé věci a vztahy nejsou založeny čistě na tom, že oba mají rádi stejný seriál. Naopak, jedinečnost vám v očích partnera pomůže.

3. Šťastné páry se nikdy nehádají

Párům, které se nehádají, je většinou už všechno jedno. A to nikdy není dobré znamení. Rozhodně to neznamená, že byste měli být sprostí nebo si jinak ubližovat. Rozdílné názory jsou ale pro každý vztah zdravé.

 

4. Skvělí partneři milují vaši rodinu a přátele

Od vašeho partnera byste nikdy neměli očekávat, že bude bezpodmínečně milovat vaše blízké. Vybrali jste si pro vztah sebe, mělo by záležet především na tom.

5. Šťastné páry jsou stále spolu

Každý člověk potřebuje dříve či později trávit nějaký čas o samotě. Zdravý vztah je o tom nechat partnerovi dostatek prostoru k tomu, aby byl šťastný.

Jsem nahá!

GALERIE: Dívka tajně kreslila komiksy o každodenním životě se svým klukem. On je zveřejnil a hned se staly hitem internetu. Připomínají vám váš vztah?

 

Tyhle upřímné ilustrace ukazují, jak se svět změnil od příchodu internetu:

Reklama
Článek je zařazen v: vztah, pravidla, přítel, partnerka, lži, pravda, Sex, šťastné páry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama