návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 5 nepsaných pravidel v sexu, která byste nikdy neměli porušit. Nebo se vám to už povedlo?

Jsou věci, které se ani v nejdivočejších intimních chvilkách prostě nedělají. Také se je neodvažujete porušit?
Vydáno: 10.01.2019
Pravidla, která nesmíte při sexu porušit. 1
Pravidla, která nesmíte při sexu porušit. 1 Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud se partneři domluví, tak je za dveřmi jejich ložnice povolené snad úplně všechno. Jenže tyhle věci jsou zkrátka tabu i pro ty nejodvážnější milence! Taky je podvědomě dodržujete?

1. Nikdy nelhat o antikoncepci - to platí hlavně pro holky. Když nejste úplná ****, tak nikdy klukovi neřeknete, že berete prášky, abyste si zajistila dobrý genetický kód pro své dítě. Anebo je dobré říci, že už je naopak neberete. Dobré geny mít sice bude, ale tátu už ne.

2. Hygiena na prvním místě - kdo tohle nedodržuje, měl by okamžitě zamířit do sprchy. Bez řádně vymydleného nádobíčka a jeskyňky se do postele zkrátka neleze. Jasně, můžou být výjimky při rychlovce v baru, ale i tak by vaše poslední sprcha neměla sahat hluboko do předminulého týdne.

3. Orální sex by se měl vždy oplatit -  je to slušnost. Tečka.

4. Nekritizujte - zvlášť, pokud zatím nemáte moc zkušeností, tak by se konstruktivní kritika občas hodila. Co dělat lépe, co déle, co méně. Jenže normálně při sexu je kritika zakázaná. A existuje jednoduché řešení z prekérní situace. Pokud se vám sex s danou osobou nelíbil, už ho s ní nedělejte.

5. Zapomeňte na jedu hloupou frázi- cítíte, že už to přijde a v tu chvíli tak zakřičíte: "Nepřestávej, už budu!" Jenže přesně tahle věta okamžitě rodeo ukončí. Muž vyvrcholí a holka se cítí, jako když jí před nosem ujede metro. Jen asi o tisíc procent hůř.

Polohy pro nejlepší orgasmus. 1

ODHALENO: 3 sexuální polohy, ve kterých s vámi bude mít holka vždy orgasmus! Věděli jste o nich?

Erotika

ODHALENO: 7 největších mýtů o sexu, kterým lidé věří. Je pravda, že na velikosti nezáleží?

Článek je zařazen v: Sex , pravidla , neporušit , nikdy neměli porušit