reklama

reklama

5 znaků, že je chlap skvělý milenec.

ODHALENO: 5 znaků, podle kterých poznáte, že je chlap skvělý v posteli! Holky, čeho byste si měly všímat?

Publikováno: 10.08.2018
Chcete v posteli dokonalého milence, který vám splní všechna přání? Stačí si všímat následujících pěti věcí.

reklama

Vyhněte se trapnému ránu, kdy se budete snažit vyplížit se z jeho ložnice, protože to, co v noci proběhlo, si už nikdy nechcete zopakovat. Podle těchto znaků poznáte, jaký bude v posteli dřív, než v ní s ním skončíte!

1. Kouká se do očí - značí to sebevědomí, ale i odvahu. Muž, který se dokáže ženě upřeně dívat do očí, se nespíš nebude ostýchat ani v posteli a bude přesně vědět, co dělá.

2. Dobře se vyjadřuje - jazykové dovednosti si necháme až pro poslední bod. Ale i styl, jakým mluví, jak u toho gestikuluje, a zda se dokáže dobře vyjádřit, ukazuje nejen jeho sebevědomí a jistotu v tom, co dělá, ale i určitou obratnost. Podle vědců pak platí, že čím více muž gestikuluje, tím je vášnivější milenec.

3. Umí tancovat - pohybové nadání je určitě jednou z věcí, které žena v posteli ocení. Když muž dokáže vycítit rytmus, šikovně se do něj pohupovat a ženu dokonce vést, v sexu bude nepřekonatelný.

4. Má dlouhé prsty - dlouhé prsty značí nejen vyšší inteligenci, ale i skvělého milence. Ve vašich intimních partiích se dlouhé prsty samozřejmě hodí. Jen se podívejte, zda má ostříhané nehty.

5. Skvěle líbá - absolutně nezpochybnitelný ukazatel toho, jestli s ním máte skočit do postele, nebo ne. Pokud vás nedokáže políbit tak, že se vám podlomí kolena a projede vámi nezvladatelný sexuální chtíč, na další metu ho nepouštějte.

Nejžhavější sexuální trendy 1

ODHALENO: 3 nejžhavější sexuální trendy, které musíte vyzkoušet! Co dělat v posteli, když vás běžný sex nudí?

Co se jim líbí nejvíce?

Těchto 10 fetišů mají holky nejradši! Mrkněte na zvrácenosti, která ženy chtějí v posteli zažít

reklama