návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: 5 znaků, podle kterých poznáte, že kluk není zralý na vztah. Holky, kdy byste od něj měly dát ruce pryč?

Chtěli byste se svým vyhlídnutým klukem začít vážný vztah? Tyto věci vás rychle přesvědčí o tom, že na něj ještě není připraven.
Vydáno: 11.09.2018
Jak poznáte, že kluk není zralý na vztah? 1
Autor: istock.com Jak poznáte, že kluk není zralý na vztah? 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Všechny holky to moc dobře znají. Líbí se vám nějaký kluk, možná už mezi vámi proběhla i nějaká ta romantika, a vy byste moc ráda udělala další důležitý krok v podobě vážného vztahu. Jenže v nějakých případech to může být hodně velká chyba. Ne všichni jsou totiž na dlouhodobý závazek připraveni a vztah s nevyzrálými jedinci by se pro vás mohl brzy změnit v slušné peklo. Jak poznáte, že váš vysněný kluk není ještě připraven a vy byste se s ním spálila?

Je nespokojený se svým životem – Když se cítí nešťastný a nespokojený ve svém životě a pořád na něco nadává, je snadné si tuto nespokojenost převzít i do vztahu. Může vám zazlívat i ty největší nesmysly a tvrdit, že váš vztah není ideální. V nepořádku ale není vztah, pouze on. A tak jediné, co vztah ničí, je právě jeho nespokojenost.

Není si sám se sebou jistý – Pokud má chlap nízké sebevědomí, záhy se to ve vztahu projeví a vztah se vám rázem rozpadne. Musíte si najít muže, který si o sobě pořád nemyslí, že je neschopný a nezačne každou chvilku vyšilovat. Nebo ho přinuťte, ať na tom zapracuje.

Je na vás závislý – Pokud se na vás ve vztahu upne a postaví si vás na pomyslný piedestal, je to na jednu stranu hezké, na tu druhou má ovšem muž zásadní problém se sebevědomím. Vždy sice bude chtít všechno udělat podle vašeho přání, časem ale bude sám nešťastný. A  na vztahu to velmi krutě pocítíte.

Nedůvěřuje druhým – Má problém druhým důvěřovat? Má pocit, že jsou lidi neupřímní? Vztah je založen na důvěře. S tímto daleko nedojdete. Obzvlášť, když jeho nedůvěra přeroste v žárlivost.

Jeho život je jedno velké drama – Prožívá v životě jednu dramatickou situaci za druhou? Chyba nebude v okolních vlivech, na které to rád svádí, ale zejména v něm. Pokud nedokáže zvládnout stresové situace, dejte od něj raději ruce pryč.

12 důležitých poprvé v každém vztahu 1

ODHALENO: 12 důležitých poprvé, které se vám nechtěně stanou v dlouhodobém vztahu. Zažili jste je všechny?

Ilustrace, které znázorňují sex z pohledu ženy. 12

GALERIE 18+: 16 sprostých ilustrací, které ukazují sex z pohledu ženy. Holky, znáte to takhle z vašeho vztahu?

Článek je zařazen v: vztah , kluk , muž , není připraven , dlouhodobý vztah , vážný vztah , znaky