návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Sex a vztahy

ODHALENO: Těchto 6 věcí dělají ženy, když podvádějí svého partnera. Pánové, nevidíte v tom tu vaši?

Možná máte nějaké podezření, že je vám přítelkyně nevěrná. Stoprocentně jisti si ale nejste, nechcete ji zranit ani prověřovat. Napoví vám tyto signály.
Vydáno: 05.06.2019
fb_nevěra
fb_nevěra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

1) Ptá se, jak jste se měli. Ano, ten den, kdy nejste doma. Obvykle se na tohle neptá, ale najednou ano. Případně se ptá na vaše plány. Jestli zjistí, jaké plány máte, může snadno naplánovat nějakou akci, když zrovna nebudete doma – třeba budete pracovat a podobně.

2) Vypadá ustaraně a ztrácí se ve svých myšlenkách. Může to značit, že se snaží odejít ze vztahu.

3) Pořád se hádá. Jestli se neustále hádá kvůli nesmyslům, může hledat důvod k tomu, aby váš vztah nějak ukončila.

4) Milence nazývá „jen kamarádem“. Zeptejte se jí na kamaráda a pozorujte, jak se chová. Jestli začne být nervózní, je to znak toho, že se něco děje.

5) Na otázky odpovídá vyhýbavě. Pokud trvá na tom, že neodpoví, když se jí ptáte na podvádění, je jisté, že něco skrývá. Nejlepší je v tomto momentě dát si od vztahu pauzu.

6) Schovává si mobil. Jestli před vámi začne schovávat mobil nebo počítač, znamená to, že něco skrývá. Také v případě, že si nastaví nový PIN nebo heslo. Může se snažit skrýt nějaké zprávy nebo obrázky.

Nevěra

ODHALENO: Nevěra upevňuje vztahy, tvrdí experti. Jak tahle zvrácená logika funguje?

Článek je zařazen v: vztahy , Sex , nevěra , podvádění , nevěrné ženy