návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím

reklama

Sex a vztahy

Tohle jsou 3 nejupřímnější důvody, proč muži milují ženské zadečky! Opravdu platí, čím větší, tím lepší?

Jsou dvě místa na ženském těle, které muže přitahují silně jako magnet – prsa a zadek. Dnes si prozradíme, proč chlapi milují ženské pozadí.
Vydáno: 20.07.2018
Zadeček
Autor: istock.com Zadeček

Pokud má některá žena mindráky ze svého většího zadečku, dělá špatně. Je již několikrát dokázáno, že muži milují větší zadečky. Tady jsou 3 hlavní důvody, proč tomu tak je.

1. Nejvzrušivější část ženského těla

Jde o místo, které tak často nevidíme zcela nahé. Vyvolává tedy u mužů pocit tajemství a vzrušení. Mohou si krásu zadečku jen domýšlet. Zkrátka k zadečku nemá přístup jen tak někdo. Proto muži milují polohu zezadu.

2. Plácnutí

Pokud muž vidí krásný větší zadeček, má nutkání si na něj sáhnout. Osahávání zadečku nemusí probíhat jen v ložnici, pokud muž chytne ženu za zadek během procházky, vyvolá ji v mozku tvorbu serotoninu, který zvyšuje dobrou náladu. Zadeček muže vybízí k nejrůznějším hrátkám.

3. Plodnost

Pokud se samici opice zvětší zadeček, je připravena na páření. Evolučně je toto u samců zakořeněno. Proto muže vzrušují větší zadečky. Lidem se zadek během sexuálního apetitu nemění, proto jsme na styk a oplodnění připraveni téměř vždy.

Při natáčení porna může jít i o život!

VIDEO: I natáčení porna může být šílená zábava. Podívejte se na nepovedené záběry z filmů pro dospělé

Místa, kde mít v létě sex? 1

ODHALENO: Místa, na kterých byste měli mít v létě sex podle horoskopu! Beran si vrzne ve stanu, Lev zase v…

Článek je zařazen v: zadeček , Žeňa , co muži milují

reklama