Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Showbyznys

Adam Mišík otevírá novou kapitolu své hudební kariéry! Singl a videoklip s hostujícím rapperem Renne Dangem je první ochutnávkou

Zpěvák otevírá novou kapitolu nejen své kariéry, ale i tuzemské popové scény.
Vydáno: 20.11.2017
Adam Mišík představuje nový singl

Že nikdo v České republice nedělá kvalitní taneční pop hodný zahraniční konkurence bylo možná pravdou před vydáním nového singlu a videoklipu zpěváka Adama Mišíka s názvem Slowmo, na kterém spolupracoval s rapperem Renne Dangem. Nyní zpěvák otevírá novou kapitolu nejen své kariéry, ale i tuzemské popové scény. Do videoklipu navíc přizval svoji přítelkyni – modelku Dianu Kratochvílovou.

misik_slowmo1 Foto:

„Od mého prvního hitu uplynuly čtyři roky. Za tu dobu se u mne odehrálo hodně nových věcí, a tak nějak přirozeně jsem vycítil, že se chci posunout i hudebně. Cíl pro rok 2017 jsem měl jediný – vyjít s novou skladbou, která bude podle mých představ. Potřeboval jsem ty správné lidi a kreativní svobodu,“ přibližuje důvod změny směru Adam, který vyměnil manažera, kapelu, label i producenty. Protože jde o úplný restart kariéry, dance popový track Slowmo je v podstatě druhým debutovým singlem. Zbrusu novým, dospělejším, drzejším a mnohem odvážnějším směrem se budou ubírat i další skladby, které by měly vyjít příští rok na EP.

Singl Slowmo se nahrával za asistence producenta Martina "Maxe" Šrámka v bratislavském LittleBeat Studiu. Na textu spolu s Adamem a Matějem Vávrou spolupracoval hostující rapper s vietnamskými kořeny Renne Dang. Toho si Adam přizval z důvodu obliby čím dál víc trendy kombinace dancehallových elektronických tracků s rapem. „Na začátku jsem byl skeptický a rozhodnutý odmítnout. Pak jsem si ale pustil demo a ihned změnil názor. Přesně tenhle čerstvý vítr v českém popu chybí. Je důležité ukázat posluchačům, že dobrá domácí popová skladba nemusí znít jak od táboráku,“ komentuje spolupráci Renne.

misik_slowmo3 Foto:

„Moji rodiče bohužel vůbec netuší, co je to to "slowmo", ale mladí posluchači text s intimním nádechem určitě pochopí,“ dodává s úsměvem Adam.

Klip režíroval Petr Simon a kamery se ujal Radim Střelka, kteří stojí za klipy DJ Wiche nebo Rytmuse. „Adam mě oslovil s konceptem barevně výrazného videa založeného na tanečnicích a modelkách. Vzor měl v klipech amerických interpretů, což pro mě byla výzva, jelikož tu v Česku nikdo takovou hudbu nebo vizuál neprodukuje. Celá výroba byla náročná, ale přesto zábavná a výsledek rozhodně stojí za to,“ přibližuje klip Simon. Natáčelo se v prostorném studiu za Prahou za pomoci filmových jeřábů a kamer. Hlavní role se ujala Adamova přítelkyně Diana Kratochvílová, vedlejší role ztvárnily modelky z Czechoslovak Models a parket rozvířily tanečnice.  Choreografii obstarala talentovaná Esther Lubadika.

misik_slowmo4 Foto:

Adam Mišík - Slowmo ft. Renne Dang

https://www.facebook.com/adammisikofficial/

http://www.adammisik.cz/

Reklama
Článek je zařazen v: Adam Mišík, zpěvák, hudba, showbyznys, singl, Slowmo, Renne Dang
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama