návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Býk 2014

Vydáno: 06.01.2014
Herečka Tereza Brodská je Býk
Autor: isifa.com Herečka Tereza Brodská je Býk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

LEDEN

Na to, abyste hned na začátku roku nepadli únavou z množství práce, kterou jste si nabrali, dohlédne váš partner. Vám se to ale moc nezamlouvá, protože máte pocit, že se plete do věcí, po kterých mu nic není. Po 12. lednu situace ještě přitvrdí! V práci pochopí, co za poklad ve vás mají, a přidají vám náročné úkoly. Spolu s nimi naštěstí přijdou i peníze.

ÚNOR

Dokud vás brzdil jen partner, vážně jste to nebrali. Teď vás však začali mírnit i kamarádi, na které dáte. Ve dnech kolem 6. února vás vytáhnou na hory nebo za kulturou a postarají se, abyste alespoň chvíli mysleli i na něco jiného, než jsou jenom povinnosti. Pokud chcete opravdu pozitivně ovlivnit svou budoucnost, využije Venuše, která je celý měsíc v Kozorohu, a věnujte partnerovi víc času než dosud.

BŘEZEN

Kolem 6. března jste pod vlivem stacionárního Jupitera ve svém domě komunikace. Nečekejte, až vám někdo předá slovo a ve vlastním zájmu mluvte co nejvíce, nahlas a rozhodně. Pozornost věnujte partnerovi, který se rozhodl, že vás dožene, a začíná pracovat na své kariéře. Na daních začněte pracovat už na začátku března, protože jen tak budete mít dost času, abyste eventuální problémy dali do pořádku.

DUBEN

Sluneční zatmění, které se ve vašem znamení 29. dubna odehrává, vás nutí k opatrnosti i tam, kde obvykle kráčíte od vítězství k vítězství. Nespoléhejte se ani na přátele, ani na příbuzné, ale jenom a pouze sami na sebe. Naštěstí kolem sebe máte lidi, kteří vás mají upřímně rádi, a kteří vás dovedou ve chvíli nebezpečí zastavit třeba i silou.

KVĚTEN

Jde o měsíc, který můžete vyhradit odpočinku. Co kdybyste si vzali kousek dovolené dříve než obvykle, a vyrazili někam, kde je teplo? Od 7. do 29. května byste měli využít Merkura, který prochází vaším sektorem majetku, a pouvažovat o hypotéce, dlouhodobé půjčce nebo vhodném umístění svého volného kapitálu. Držíme palce k rozumnému rozhodnutí!

ČERVEN

S žárlivostí na někoho jste zvyklí a umíte s ní žít. Pokud však žárlíte na kolegu, je to těžší. Uvědomte si, že možnosti, za které byste vy dali skoro cokoliv, a které on dostává bez nejmenšího přičinění, ovlivnit nemůžete a přestaňte se jimi stresovat. Naštěstí se situace kolem 7. června vylepší a vy se znovu začnete těšit na další dny a týdny.

ČERVENEC

Dovolenou si v žádném případě neberte! Až do 15. července využívejte pozitivního vlivu Jupitera z Raka, dotahujte to, co jste začali ve druhé polovině minulého roku, a veškeré rozptýlení nechte stranou. Ve chvíli, kdy se Jupiter dostane do vašeho sektoru rodiny (16. července), se musíte zajímat o záležitosti, které jsou v podstatě neovlivnitelné, ale v jejichž řešení se od vás čekají zázraky.

SRPEN

Od 1. do 12. srpna, kdy je Venuše v Raku, si sice můžete vzít dovolenou, ale počítejte s tím, že si na ní příliš neodpočinete. Místo povalování budete zavařovat a vytvářet laskominy od džemů po pečený čaj. Když se pak Venuše přesune do Lva, rodina vás osloví a požádá, abyste hlídali buď dítě nebo babičku. Vám se do toho sice nechce, ale odmítnout jako obvykle nedokážete.

ZÁŘÍ

To, že se 5. září Venuše dostává do vašeho sektoru romantických lásek, pro vás nic neznamená, ale znamenat by mělo . Využijte planetární šance a konečně partnerovi sdělte to, co od vás chtěl vždycky slyšet, ale co jste mu nikdy neřekli. Jde o ojedinělou příležitost, protože můžete mluvit o lásce a o citech, aniž byste se přitom cítili trapně.

ŘÍJEN

Sluneční zatmění, které se 23. října odehrává ve vašem partnerském sektoru, vám do hlavy vnese myšlenky, které nelze hodnotit jinak než jako riskantní. Staří pracovní i soukromí partneři se vám znudí a vy přemýšlíte, jak se jich co nejrychleji zbavit. Než se rozhodnete, podívejte se kolem a zvažte, zda chcete dopadnout jako kamarádi, kteří něco podobného už udělali.

LISTOPAD

Pokud jste se v minulém měsíci nerozhodli pro chirurgický řez, ale naopak nechali všechno při starém, jste nyní šťastní a spokojení. Zvlášť krásné jsou dny mezi 8. a 16. listopadem, kdy se ve vašem partnerském sektoru kromě Slunce a Saturna nachází ještě i Merkur a Venuše. S partnerem dokážete mluvit o všem a celkem bez námahy nacházíte na to, co se děje, společný názor.

PROSINEC

O to, abyste se v adventním čase nenudili, se kolem 8. prosince postará stacionární Jupiter. Místo nákupu vánočních dárků řešíte rodinné záležitosti! Na to, abyste si udělali čas na trochu duchovna, přijde až po 10. prosinci, kdy se do Kozoroha dostává Venuše. Když se k ní pak 17. prosince přidá Merkur, opět se přesvědčíte, že jdete správnou cestou a budoucnosti se bát nemusíte

Článek je zařazen v: zatmění , Jupiter , Venuše , Merkur , Merkur