návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

Chcete vypadat jako Rock? Slavná hora svalů odhalila svou extrémní dietu. Dokázali byste ji vydržet?

Herec Dwayne “The Rock“ Johnson prozradil, co všechno musí sníst pro to, aby měl svou obří postavu. Tohle byste určitě nedali!
Vydáno: 17.05.2018
Dieta podle Rocka 2
Autor: profimedia.cz Dieta podle Rocka 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Dwayne Johnson je bezpochyby jedním z nejsvalnatějších herců současnosti a jeho obří postavu mu nejspíš závidí nejeden chlap. Jenže svou božskou postavu rozhodně nemá zadarmo a musel se na ni pořádně nadřít. A to, co zvládl on, by opravdu většina chlapů nedala. Nyní ho navíc kvůli natáčení filmů Jungle Cruise a spin-offu Rychle a zběsile Hobbs & Shaw čeká neuvěřitelný osmiměsíční hardcore režim posilování a diety, aby byl ve filmech co největší a nejsilnější. A jelikož při nedávném natáčení Rychle a zběsile 8 se dostal až k váze 118 kilogramů, dá se očekávat, že tentokrát bude mít metu ještě o něco výš.

V první řadě ho tak opět čeká obrovská dřina v posilovně. Rock chodí cvičit šestkrát týdně a posilování dvakrát denně u něj není žádnou výjimkou. I když prý raději dává přednost vydatnějšímu rannímu cvičení.  V posilování se pak samozřejmě střídavě zaměřuje na všechny části svého těla včetně nohou, zad či ramen. Pravidelně mění své sestavy a drží se své tradice 4 sérií a 12 opakování. Není to ale celé pouze o cvičení, ale také o přísně dietě. Během té musí Dwayne Johnson denně více než 6 tisíc kalorií!

Rock tak musí spořádat až 6 chodů denně, i když v poslední době už přechází spíše na režim o 5 chodech, které začíná velmi vydatnou snídaní. Jeho “dieta“ se pak soustředí na velkou dávku proteinu a podle herce vyžaduje obrovskou disciplínu. A podle nás by tuto dietu opravdu jen tak někdo nedal! Ostatně tady máte jeden z jeho klasických jídelníčků.

1. chod – 2 vajíčka, 2 misky ovesných vloček, 280 gramů tresky (často tresku střídá hovězím masem)

2. chod – 1 miska zeleniny, 340 gramů brambor, 230 gramů tresky

3. chod – 230 gramů kuřete, dvě misky rýže, miska zeleniny

4. chod – 230 gramů tresky, dvě misky rýže, miska zeleniny, rybí olej

5. chod – 230 gramů steaku, 340 gramů pečených brambor, špenát

6. chod  - 280 gramů tresky, 2 misky rýže, salát

Dwayne "The Rock" Johnson s dcerou

GALERIE: Drsňák Rock na veřejnosti ukázal svou dceru! Je mu děsně podobná a není to vůbec pěkný pohled!

Buďte jako Rock

8 jednoduchých tipů, jak se stát většími, silnějšími a svalnatějšími! Vypracujte se v druhého Rocka!

Článek je zařazen v: The Rock , Dwayne Johnson , herec , dieta , svaly , cvičení