Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Cara Delevingne překvapila novou děsivou kérkou. Jak se vám netradiční tetování líbí?

Co má nová ozdoba její ruky vůbec znamenat?
Vydáno: 09.11.2016
Chtěla tetováním něco vzkázat bývalé přítelkyni?

Světová topmodelka Cara Delevingne je už léta vášnivou milovnicí tetování. Na svém těle už jich má údajně přes dvacet a v poslední době neuplyne pomalu měsíc, v němž by se neozdobila novou kérkou. Svým nejnovějším kouskem ale zase všem vyrazila dech. Na svou levou ruku si totiž nechala vytetovat stylového plížícího se hada.

Nová kérka, kterou už se modelka samozřejmě pochlubila na svém Instagramu, sbírá pochvalné reakce a dokazuje, že Cara má zkrátka na tetování hodně dobrý vkus. Zároveň se však vyrojily spekulace, koho že má její nová ozdoba znázorňovat. Dle mnohých fanoušků má had poukazovat na její bývalou partnerku, zpěvačku St. Vincent, která si momentálně užívá lásky s herečkou Kristen Stewart. Tetování má pak znázorňovat její zradu. Ať je to jak chce, Cara svou kérkou zase všem vyrazila dech.

[[nid:]]

Reklama
Článek je zařazen v: tetování, had, Cara Delevingne, nové tetování, pomsta přítelkyni
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama