návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Česká hvězda Instagramu přiznala zákeřnou nemoc a poslala fanouškům smutný vzkaz! Bojuje o život?

Anna Kadeřávková trpí vážnou nemocí.
Vydáno: 16.04.2018
Anna Kadeřávková - Instagram 4
Autor: Instagram.com Anna Kadeřávková - Instagram 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Česká herečka a mladá hvězda Instagramu Anna Kadeřávková v posledních dnech mírně šokovala fanoušky, když jim přiznala, že trpí zákeřnou nemocí. Nevinná anketa na Instagramu na téma borelióza se po pár hodinách přeměnila ve smutné přiznání, jak na tom herečka po stránce zdraví v posledních letech skutečně byla. A pro lidi, kteří téhle sympatické blondýnce fandí, to nebylo lehké čtení.

Anička byla v sedmi letech kousnutá klíštětem, které jí nakazilo boreliózou, vážnou nemocí, se kterou může člověk bojovat klidně i roky. Primární léčbou jsou antibiotika, jejich účinnost je ale silně individuální a zrovna v Aniččině případě to vypadá, že nemoc ani po tolika letech stále neodešla.

Populární dívka si ve svém instagramovém příspěvku postěžovala na to, jak málo toho vlastně čeští doktoři o borelióze vědí, a že vzhledem k vážnosti situace bude muset podstoupit další léčbu v Německu, kde se na toto onemocnění vyloženě specializují. Celý text si můžete přečíst zde. Nám nezbývá než popřát Aničce pevné nervy a snad se brzy uzdraví.

Článek je zařazen v: Anna Kadeřávková , herečka , hvězda Instagramu , nemoc , borelióza , klíště