Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Sarah Jessica Parker zase jednou vyděsila fanoušky! Hvězda Sexu ve městě přišla zmalovaná jako strašidlo!

Doby, kdy chtěly mladé dívky vypadat jako ona, jsou dávno pryč. Sarah Jessica Parker (51) už není tou kráskou Carrie Bradshaw ze Sexu ve městě, za kterou se otáčeli muži na ulici. Její tvář je nyní plná vrásek. Úsměv ale neztratila.
Vydáno: 16.01.2017, Petr Cífka
Sarah Jessica Parker od filmové role k nepoznání. Stáří už jí klepe na ramena.

Kráska ze Sexu ve městě stárne s grácií. Jako jedna z mála amerických celebrit nemá vyžehlenou tvář. Plastiku na jejím obličeji neobjevíte. To, že herečka oslavila už 51 let, poznáte na první pohled.

Hluboké vrásky kolem očí, na čele a zvrásněný krk. Jen málokdo by na předávání Glóbu přehlédl, že Sarah už není takovou kočkou, jakou bývala v seriálu Sex ve městě. Na úsměvu jí stárnutí ale neubralo.

Drama, drama, drama....

Sex ve městě. Nejslavnější citáty ZDE!

 

Vkusně se obléká i po všech těch letech. Jen o něco méně extravagantně, než jsme byli zvyklí na její modely ze seriálové role. Šaty zvolila princeznovské, skoro až svatební. Sukně až na zem a rukávy zvolila možná proto, aby skryla zbytek stárnoucího těla.

Dům z Velmi nebezpečných známostí už není na prodej, nejblíže je k dispozici byt na 12 East 79th Street

Kolik stojí byty v New Yorku, kde se točil Sex ve městě a další slavné filmy?

Reklama
Článek je zařazen v: Sex ve městě, Carrie Bradshaw, Sarah Jessica Parker, stárnutí pleti
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama