Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Showbyznys

GALERIE: Takhle vypadá Carrie ze Sexu ve městě dnes! Má vrásky a ztrhaný obličej. Poznali byste ji ještě?

Byla nejobletovanější herečkou a ženy po celém světě chtěly být jako ona. Ani představitelka slavné Carrie Bradshaw, herečka Sarah Jessica Parker, však nedokázala zastavit čas a velmi zestárla. Jak dnes vypadá?
Vydáno: 06.10.2016
Takhle vypadá hvězda Sexu ve městě dnes.

Nikdo z nás si nemůže vybrat to, jak bude stárnout. Zvláště pro ženy je to často velký šok, jak je k nim čas krutý. Ty, které se ho snaží zastavit plastickými operacemi, dopadnou většinou hůře než jejich kolegyně, které vrásky přijaly s grácií.

Herečka Sarah Jessica Parker (51) se plastikám naštěstí zatím vyhýbá. O to více je však vidět, že od natáčení první série legendárního seriálu Sex ve městě, kde si zahrála roztomilou Carrie Bradshaw, uplynulo už dlouhých 18 let. Sarah Jessica Parker se sice o sebe snaží pečovat a pravidelně cvičí, takže má pořád pěknou postavu, ale možná si toho v posilovně nakládá až příliš. Vypadá totiž ztrhaně a její ruce jsou vrásčité jak ruce indiánské babičky. Přesto si však zachovává úsměv na tváři a jiskru v oku.

Podívejte se do galerie, jak dnes vypadá.

 

 

Herečka se pořádně předvedla.

FOTO: Penny z Teorie velkého třesku si vystřelila ze Snapchatu. Ukázala zde NAHÉ prso!

Na koho se mohou fanoušci těšit?

FOTO: Dozvěděli jsme se žhavou novinku o nové sérii Hry o trůny? Tahle oblíbená postava se možná vrátí

Reklama
Článek je zařazen v: Sex ve městě, fotogalerie, Carrie Bradshaw, Sarah Jessica Parker, jiskra, Burger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama