návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Showbyznys

GALERIE: Tohle že je Carol z Kroku za krokem? Slavná herečka se kvůli plastikám změnila v děsivé strašidlo

Takhle to vypadá, když se někdo snaží bojovat s postupujícím věkem.
Vydáno: 17.10.2016
Herečka vypadá v sedmdesáti letech opravdu děsivě!
Autor: profimedia.cz Herečka vypadá v sedmdesáti letech opravdu děsivě!
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Herečku Suzanne Sommers si navždy budeme pamatovat jako ráznou a zábavnou matku Carol z legendárního sitcomu Krok za krokem. Díky této roli si získala nespočet fanoušků a v devadesátých letech byla mnohými považována za menší sexbombu. Jenže tyto časy jsou už dávno pryč. Herečka, která oslavila už svoje sedmdesáté narozeniny, se další velké herecké příležitosti však už nedočkala.

Se svým věkem se ovšem stárnoucí herečka evidentně nehodlá smířit, a tak dělá všechno proto, aby vypadala stále mladistvě a sexy. Neštítí se tak zřejmě pomoci plastických chirurgů, botoxu a dalších podobných úprav. Fotky na sociálních sítích si pak nechává vyretušovat do takové míry, že si na nich ani není podobná. Ve výsledku však vypadá opravdu strašidelně, na červeném koberci svým plastickým úsměvem spíše děsí a věk je na ní znát mnohem více, než si dokáže přiznat. Suzanne Sommers tedy s grácií bohužel nestárne.

Seriálový Cody - jak vypadá dnes?

Kouďák z kultovního seriálu Krok za krokem: Podívejte se, co dělá dnes!

Článek je zařazen v: boj , plastika , strašidlo , herečka , koberec , červený koberec