návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Showbyznys

Instagram cenzuroval Madonnu. Sdílela konspirační teorii nechvalně proslulé sperma doktorky

Instagram cenzuroval zpěvačku Madonnu za sdílení konspirační teorie.
Vydáno: 30.07.2020, rd
Instagram cenzuroval Madonnu 1
Autor: profimedia.cz Instagram cenzuroval Madonnu 1

Doktorka Stella Immanuel se v posledních dnech stala předmětem velké kontroverze. Tvrdí totiž, že její klinika v Houstonu vyléčila již přes 350 pacientů lékem hydroxychlorochin – několikrát v minulosti vyvráceným způsobem léčby koronaviru, který vehementně veřejnosti propagoval například i americký prezident. Jenže jde o hoax, na který se teď nachytala i slavná zpěvačka Madonna, která příspěvek o zázračné léčbě přesdílela na Instagramu.

Madonna a konspirační teorie 1
Autor: Instagram.com Madonna a konspirační teorie 1


Společnost jej však označila za falešnou zprávu a cenzurovala – což se v posledních dnech děje čím dál tím víc nejen na Instagramu, ale také Twitteru a Facebooku, protože se společnosti snaží lépe bránit šíření falešných zpráv před blížícími se americkými volbami. Co se autorky hoaxu samotné týče, zde by opravdu lidé měli dát na zdravý rozum, už jen proto, že v minulosti například ta samá doktorka tvrdila věci typu, že spousta gynekologických onemocnění je způsobena tím, že se ženami v noci spí zlí démoni, nebo že čarodějnice (ano) používají mimozemskou DNA k léčbě lidí, nebo svatby gayů ke zničení světa. Madonna by si příště měla zkrátka hledat lepší zdroje.

Článek je zařazen v: Madonna , zpěvačka , konspirační teorie , koronavirus

reklama